GXChain

GXChain

Bitci.com
Bitci.com
1156 kez okundu

GXChain, bir kripto para veya dijital varlık biçimi olurken; sembolü GXC olarak tanımlanmıştır. GXChain’in şu an dolaşımda 65 milyon coini dolaşımda bulunurken; maksimum 100 milyon coin arzına sahiptir.

GXChain, yatırımcı verilerinin kontrolünü tamamıyla yatırımcılara veren bir kripto para projesidir. Farklı bir söyleyişle Blockchain yani blok zinciri tabanlı bir veri ekonomisi ekosistemidir.

Sanal para birimi GXC farklı türlerde uygulamaların geliştirilmesini destekliyor. Diğer yenilikçi teknoloji Blockchain projelerinde olduğu gibi akıllı sözleşmeleri ve Blockchain as a service’i (bir hizmet olarak Blockchain) desteklemektedir.

GXChain Madenciliği

Sanal para birimi madenciliği en yalın tanımıyla, bir sanal paranın kullandığınız bilgisayarınızla madencilik havuzlarında kullanılan kodlarla üretilmesi işidir. Madencilik üretimi yapacağınız bilgisayarınıza yükleyeceğiniz madencilikle ilgili programlar sayesinde üretim işini yapabilirsiniz.

GXChain Fiyat ve Şuan Ne Kadar?

GXC, yatırımcı verilerinin kontrolünü tamamıyla yatırımcılara veren bir kripto para projesi olurken; bu yazıyı hazırladığımız sıralarda  (18.08.2019) 1.19 dolar seviyesinde işlem görüyor. GXC dünkü fiyatına göre ise yaklaşık olarak yüzde 4.77 seviyesinde yükseldi. 

2018 Nisan ayında 4.38 dolar seviyesine çıkarak tarihi rekor kıran GXC, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (18.08.2019) 1.19 dolar seviyesinde bulunuyor. GXC, dünkü fiyatına göre ise yaklaşık olarak yüzde 4.77 seviyesinde yukarıda bulunuyor.

GXChain Kaç Dolar ve Kaç TL?

GXChain bu yazıyı hazırladığımız sırada tüm kripto para birimleri arasında 73’üncü sırada bulunurken; bu yazıyı hazırladığımız zamanda ise (18.08.2019) 1.19 dolar seviyesinde hareket ediyor. 

Sanal para birimi GXChain’in TL olarak değerine baktığımız zaman bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda  (18.08.2019) 6.69 TL seviyesinde işlem görüyor. GXC sahibi olmak artık çok kolay. 

GXChain Satın Al

GXChain’e yatırım yapmak isteyen yatırımcılar önce dijital para birimi borsa platformlarında hesap açtırmalıdır. Yalnız işlem yapacakları kripto para borsasını seçerken, ilerde herhangi bir sorun yaşamamak için oldukça özenli bir seçim yapmalıdır. 

GXChain Grafik ve Analiz

GXChain farklı türlerde uygulamaların geliştirilmesini desteklerken; GXC sanal para birimine yatırım yapmak isteyen yatırımcıların önce geçmiş fiyat hareketlerini ve dip, zirve noktalarını analiz etmeniz yatırım kararı almanıza yardımcı olacaktır.

GXChain satın almak isteyen yatırımcılar, bazı web sitelerinde yer alan analizleri okuyup değerlendirerek faydalanabilir. Kripto para piyasasında adını duyurmuş analistlerin analizlerini incelemek ve değerlendirmek yatırım kararı alma noktasında yararlı olabilir.

GXChain Türkiye ve Borsa

GXChain, bir kripto para veya dijital varlık biçimi olurken, bütün dünya olduğu gibi Türkiye’de çok sayıda yatırımcının dikkatini çekmiştir. GXC satın almak isteyen yatırımcılar, bahsettiğimiz kripto para birimi borsa platformları üzerinden alım ve satım işlemi yapabilir.

Dijital para dünyası genişlemeyi sürdürdükçe, aynı şekilde sanal para borsa platformlarının da kullanıcı sayısı artacaktır. GXC veya diğer sanal paralardan birini satın almak isteyenlerin sanal para borsa platformuna hızlıca üye olmanız gerekecektir. 

GXChain Nasıl Üretilir?

Kripto para birimi madenciliği en sade tanımıyla, bir kripto para biriminin kullandığınız bilgisayarınızla madencilik havuzlarında kullanılan kodlarla üretilmesi işidir.

GXChain Haber ve Forum

Kripto para piyasasıyla ilgili çıkan haber ve son gelişmeler dijital para değerleri üzerinde oldukça etkilidir. Kripto para birimi GXC satın almak isteyen yatırımcıların, bu haber ve gelişmeleri takip etmeleri yatırımlarına yön vermek açısından oldukça faydalı olacaktır.

Kripto paraların konuşulduğu çok sayıda forum sitesi varken, bu forum sitelerinde yatırımcılar bilgi alış verişi yaparak yatırımlarına yön verebilir.

GXChain Nasıl ve Nereden Alınır?

GXChain, kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

Kripto para borsalarında GXChain, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.