GoldenPyrex (GPYX) Nedir?

GoldenPyrex (GPYX) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
296 kez okundu

GoldenPyrex (GPYX), Pyrexchange kripto borsasının borsa tabanlı yerel para birimidir. GPYX, işlem ücreti indirimleri için kullanılmaktadır. Ayrıca VIP durum planları satın almak, değişim kararlarına oy vermek ve launchpad etkinliklerine erken erişim sağlamak için kullanılabilir. GPYX, PyrexPoker platformunda poker turnuvaları oynamak için de kullanılmaktadır. Bu yazımızda Bitci.com.tr olarak, GoldenPyrex (GPYX) Nedir sorusuna cevap vereceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

GoldenPyrex Nedir?

GoldSwap bir protokol olarak bilinmektedir. Ana hedefi, ERC20 token’larının Ethereum üzerinde değişimini sağlamaktır. Ayrıca GoldSwap, Uniswap protokol tasarımının bir sonraki adımı olarak tasarlanmıştır. Uniswap’ın çekirdek tasarımı kullanılmıştır. Ayrıca protokolün tasarımını geliştirmeye yardımcı olduğuna inanılan topluluk odaklı özellikler eklenmiştir.

Projeye destek veren yatırımcılara özel daha fazla fayda sağlayacak özellikler üzerinde çalışmalar devam etmektedir. Ayrıca yeni token odaklı projelere katkı sağlamak adına geliştirmeler devam etmektedir. Yatırımcılar projenin belirlediği şartları karşılayarak, avantajlardan faydalanır.

GPYX Nasıl Çalışır?

GPYX, G-Swap’ın yerel token’ı olarak bilinmektedir. G–Swap’ta, herhangi bir havuzdaki tüm alım satım ücretlerinin yüzde 0,15’i doğrudan aktif likidite sağlayıcılarına aktarılmaktadır. Geriye kalan yüzde 0,15’i GPYX’e dönüştürülür. Bu g-Swap aracılığıyla tamamlanan bir işlemdir. Ayrıca son olarak GPYX token sahiplerine dağıtılmaktadır.

GPYX Token’ın farklı kullanım alanları bulunmaktadır. Bu token sahiplerine birçok avantaj sağlarken, farklı alanlara erişim hakkı da kazandırmaktadır. GPYX Token, oylama işlevine sahip token sözleşmesi içermektedir. Ayrıca zaman kilidi özelliğine sahip, yönetim protokolü olarak bilinmektedir.

Bir başka kullanım örneği olarak GPYX, ekosistemin kendi poker oyununda aktif ödeme sitemi olarak kullanılmaktadır. Ekosistemin poker oyununda, GPYX ve diğer ERC 20 token’larının birçoğu kullanılmaktadır. Oyun içerisinde dereceye giren kullanıcılar, birçok ödüle sahip olmaktadır. Bu ödüller genel olarak, GPYX Token ile ödeniyor olsa da bazı durumlarda Ethereum (ETH) tercih edilmektedir.

Oyunun amacı, tüm resim çiftlerini eşleştirmektir. Yalnızda GPYX-ETH LP Token sahipleri oyuna erişim sağlayabilmektedir. Ayrıca bu token’lara sahip kullanıcılar oyunda ödülleri talep edebilmektedir. Oyun, başarı karşısında ödüllendirme mantığıyla kullanılmaktadır. Ek olarak tüm kartları en kısa adımda toplamayı başaran kullanıcılar her zaman daha fazla ödüle sahip olmaktadır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.