GNY (GNY) Nedir?

GNY (GNY) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
980 kez okundu

GNY (GNY) blok zinciri için kanıtlanmış bir makine öğrenimi tahmin platformu olarak adlandırılmaktadır. Bitci.com olarak bu makalede GNY Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ayrıca GNY coin fiyatına ve GNY’nin arz miktarına değinmeyi de ihmal etmeyeceğiz. Keyifli okumalar dileriz. 

GNY Nedir?

Sürekli olarak davranışa uyum sağlayan tekrarlanabilir kalıpları ve öğrenme bileşenlerini belirleyen blok zincir projesidir. Proje; istenen eylemleri yönlendiren, bağlamsal olarak alakalı mesajlarla hedeflenebilmeleri için kullanıcıların  davranışlarını tahmin edebileceğini iddia etmektedir.

GNY sayesinde kullanıcılar; blok zincir topluluğu için tahmine dayalı makine öğrenimi araçları oluşturabilecektir. Diğer yandan platform ise kullanıcılarına GNY ürünleri ve hizmetleri aracılığıyla yardım token programları sunulacaktır. Ayrıca kripto para sahiplerinin ticaret yapmaları için likiditeyi ve teşvikleri en üst düzeye çıkaran bazı özellikler de oluşturulacaktır.

GNY Mainnet Nedir?

Mainnet yardımcı program tokeni; GNY blok zincirindeki işlemler için yakıt görevi görmektedir. Ayrıca delege oylamayı, varlık oluşturmayı ve ML tahmin işlevinin kullanımı için de GNY cüzdanıyla birlikte kullanılacaktır.

GNY BEP-20 ve ERC-20 Nedir?

GNY BEP-20; projenin Binance Smart Chain üzerine inşa edilen yardımcı program tokenidir. Tokenin bu versiyonuyla platform; BEP-20’nin uygun maliyetli işlemlerinden yararlanacaktır. Ayrıca kullanıcılar, hızlı ve ucuz PancakeSwap merkezi olmayan alım satım platformunda alım satım işlemleri de yapabilecektir.

ERC-20 ise projenin Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş yardımcı program tokenidir. ERC-20 token standardına sahiptir. Üstelik çok sayıda kripto para cüzdanıyla uyumludur. Token sahiplerine Uniswap merkezi olmayan alım satım platformuyla işlem yapma şansı vermektedir.

GNY (GNY) Toplam Arzı Nedir? GNY Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre GNY (GNY) maksimum ve toplam arz miktarı 400,000,000 GNY’dir. Ancak dolaşımdaki arz miktarı 165,701,543 GNY olarak dikkat çekmektedir. Bununla birlikte GNY (GNY) son 24 saatlik ticaret hacmi 75,822$ iken piyasa değeri 2,048,829$ olarak dikkat çekmektedir.

GNY şu anda kripto para borsalarında 0,0123$ seviyesinden işlem görmektedir. Hafta içinde en düşük 0,0112$ seviyesini görürken en yüksek 0,0143$ seviyesini görmüştür. Ancak Şubat 2021’de ise 3,24$ seviyesine kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.