GLFT (Global Fan Token) Nedir?

GLFT (Global Fan Token) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
2553 kez okundu

Global Fan Token (GLFT), Fan Token ekosistemine yeni bir deneyim katacak kullanıcı odaklı bir utilty token’dır. GLFT, taraftar deneyimi üzerinde çeşitli kullanım alanları sunarak kullanıcılara değer katacak bir token olarak tasarlanmıştır. GLFT tüm haklarıyla Bitci tarafından geliştirilmiştir.

GLFT’nin arzı sınırsız olacak ve arz sonucunda satılan adet Global Fan Token’ın toplam ve dolaşımdaki arzını oluşturacaktır. GLFT’nin arzı TL, Bitci ve Fan Tokenlar ile gerçekleştirilecektir. Toplanan Fan Tokenlar yakım adresine gönderilecektir. GLFT, Fan Token’lar ile GLFT paritesinde işlem görecektir ve GLFT Market ve GLFT/TRY paritesini komisyon oranları piyasa yapıcı %1, piyasa alıcı %1 olacaktır. Komisyonların vergiden arındırılmış kısmı tamamen deneyimler için harcanacaktır.

GLFT’nin listeleneceği gün daha sonra açıklanacaktır. Ayrıca GLFT’nin taraftar deneyimini maksimize etmeyi amaçlayan çeşitli kullanım alanları olacak ve bu kullanım alanları, GLFT sahiplerine özel avantajlar sunacaktır.

GLFT arzı Bitci.com.tr‘de yapılacaktır. GLFT’nin arzı 17 Nisan 2023’te başlayacak ve 1 Mayıs 2023’te sona erecektir. GLFT’nin satış fiyatı 0,001 TL olacak ve satış TL & Bitci & Fan Token ile gerçekleştirilecektir. GLFT satın alanların, satın aldıkları GLFT’leri Vesting programına göre belirlenen zaman dilimlerinde alabilecekleri unutulmamalıdır.

GLFT hakkında daha detaylı bilgi için Litepaper’ı inceleyebilirsiniz. Global Fan Token Twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.