GAMI Teknoloji ve Bitci’den Stratejik İş Birliği!

GAMI Teknoloji ve Bitci’den Stratejik İş Birliği!

Bitci.com
Bitci.com
945 kez okundu

GAMI ekosisteminin utility token’ı GAMI Token, kripto para borsası Bitci’nin ürün portföyüne eklendi. Borsanın kullanıcıları artık GAMI/TRY paritesinde işlem yapabilecek.

GAMI Teknoloji ve Bitci’den önemli ortaklık!

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Bitci, kullanıcılarına sunduğu ürün portföyünü genişletmeye devam ediyor. Borsa, GAMI Token listelemesiyle bu kapsamda attığı adımlara bir yenisini daha ekledi. GAMI dünyasının utility token’ı olan GAMI Token, 23 Mart Perşembe saat 10.45’te Bitci Borsa kullanıcılarıyla buluştu. Bu gelişmeyle birlikte GAMI Token yatırımcıları da TRY ile işlem yapabilme imkanına sahip oldu.

GAMI Token, GAMI Teknoloji tarafından oluşturulan ekosistemin utility token’ı olarak ön plana çıkıyor. GAMI Teknoloji, geliştirdikleri Web3 ürünlerini küresel ölçekte kullanıma sunarak teknoloji ihraç ediyor. Alanında uzman isimler tarafından kullanıma açılan ürünlerin dünyanın 55 ülkesinde kullanıcısı bulunuyor. Öte yandan, GAMI Teknoloji global rakipleriyle girdiği rekabet yarışında dikkat çekiyor. Aktif olarak kullanımda olan ürünler arasında Web 3.0 Pazarlama Platformu, Blokzincir Tabanlı Kitlesel Fonlama Platformu ve NFT ile Çalışan Egzersiz Mobil Uygulaması yer alıyor.

GAMI Token’ı listelemelerine ilişkin açıklamalarda bulunan Bitci Borsa CEO’su Ahmet Onur Yeygün, “Bitci Borsa olarak, 2023 yılına ilişkin belirlediğimiz hedeflerin arasında yeni listelemeler de yer alıyor. Kullanıcılarımıza sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizi genişletmek için çok yoğun bir çaba harcıyoruz. Bu emeklerimizin sonucunda da GAMI Token gibi ülkemizin önemli projelerinden birini ürün portföyümüze ekleyebildiğimiz için oldukça mutluyuz. Önümüzdeki dönemlerde de benzeri hamlelerle hem ekosistemimize destek olmaya hem de kullanıcılarımıza sunduğumuz ürün ve hizmetleri geliştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Tokenlar’ının Bitci Borsa’da listelenmesini değerlendiren GAMI Teknoloji CEO’su Gökhan Altın, “GAMI ekosisteminin utility tokenı olan GAMI Token’ın, Bitci Borsa gibi ülkemizin önemli kripto borsalarından birinde listelenmesi bizler için mutluluk ve heyecan verici bir gelişme. Bu iş birliğinin ilerleyen günlerde daha güzel çıktılara vesile olacağını düşünüyoruz. GAMI Token’ın temsil ettiği ekosistemimizin temelinde Midle ve GAMI Move gibi birçok güçlü proje yer alıyor. Bu projeler geliştikçe ve güçlendikçe GAMI Token’ın kullanımı da artacaktır. Dolayısıyla bu tarz listelemelerin gelecek hedeflerimiz açısından önemli olduğuna inanıyorum.” dedi.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.