Gamer (GMR) Nedir?

Gamer (GMR) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
874 kez okundu

Gamer oyuncular, içerik üreticiler ve oyun platformlarının kendi NTF’lerini oluşturması, sergilemesi ve satıp gelir elde etmelerini sağlayan bir kripto para birimidir. Oyun temelli olan projenin merkezi İngiltere’nin Manchester şehrindedir. Şu anda beş ülkede 20’den fazla kişi projenin üzerinde çalışmaktadır. Ayrıca ekip; oyun, finans, pazarlama, işletme ve web geliştirme konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Projenin kripto para birimi GMR’dir.

Apeswap, Blockmine, Binance Smart Chain, Certik ve Efuse ile partnerlik yapmışlardır. Üstelik yakın zamanda ilk 20’de yer alarak Binance Smart Chain En Değerli Yaratıcılar III Programı’na seçilmişlerdir.

Proje, NFT’lerin oyun dünyasında daha çok işlevsellik kazanmasını hedefler. Kullanıcıların video, müzik, oyun karakterleri vb. yarattıkları dijital unsurları lisanslayarak NFT’lere dönüştürülmeleri sağlanacaktır.

GMR Finance, 2022’de oyunlarla ilgili sanat eserleri, videolar ve kliplerden oluşan bir koleksiyon hazırlıyor. Sisteme doğrudan bir oyun nostaljisi sunulacak. Bunun dışında oyuncular e-Spor takımlarından lisanslı ve özel NTF kartları toplayacak.

Gamer’ın (GMR) Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?

Gamer, dijital unsurların NFT’lere dönüştürülmesi konusunda kolaylık sağlayacak bir projedir. Dijital dünyanın birden fazla yönünü kapsayan çok yönlü bir proje olarak dikkat çekmektedir. Ancak çok yönlü oluşu, ana hedefine ulaşmasının önüne geçebilir. 

Gamer’ın (GMR) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Projenin toplam arzı 1,000,000,000,000,000 GMR’dir. Dolaşımdaki arzı ise 247,243,749,656,826 GMR’dir. Mevcut fiyatı 0,000000002909$’dır. En yüksek fiyatına 9 Mayıs 2021’de ulaşmış ve 0,000000872959$’ı görmüştür.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.