GameCredits (GAME) Nedir?

GameCredits (GAME) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
848 kez okundu

GameCredits (GAME), oyun içi ödemeleri küresel ölçekte kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmış bir platformdur. Bitci.com olarak bu makalede GameCredits (GAME) Nedir sorusuna yanıtlayacağız. Ayrıca platformun amacına, geçmişine ve GAME tokenine değineceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

GameCredits (GAME) Nedir?

Çevrimiçi oyun endüstrisi için tek ödeme çözümü olmak isteyen bir kripto para projesidir. Blok zincir teknolojisine dayanan projedeki her işlem, eşler arası bir deftere kalıcı olarak kaydedilmektedir. Bu defter hiçbir şekilde değiştirilemez, bu sebeple de GameCredits (GAME) güvenli olarak tanımlanmaktadır. Öte yandan GameCredits (GAME) merkeziyetsiz ve anonim bir platformdur. Yani her kullanıcı, benzersiz kendine ait bir adrese sahiptir ve GameCredits’i kullanmak için gereken tek şey de budur.

GameCredits (GAME) projesi çevrimiçi oyun topluluğu için evrensel ödeme çözümü olmak amacıyla 2014 yılında başlatılmıştır. Proje token satışı yoluyla değil, geleneksel yatırım yoluyla finanse edilmiştir.

GameCredits’in (GAME) Amacı Nedir?

Platform; oyun gelirlerinden paylarını alan distribütörler, satıcılar ve diğer aracıların hakim olduğu çevrimiçi oyun endüstrisinde oyuncuların ve geliştiricilerin avantajlarından yararlandığı bir ekosistem oluşturmak istiyor.

GameCredits’in (GAME) Geçmişi Nasıldır?

GameCredits, Sırbistan merkezli bir platformdur. Kurulum aşamasında bazı problemler yaşamış ve GamersCoin (GAME) olarak adlandırılmış platform, orijinal geliştiricilerinin projeden ayrılmasıyla adeta terk edilmiştir. Ancak konteptin tamamı Nebojsa Maksimovic ve Aleksandar Mihajlovic tarafından tasarlanmıştır. Proje şu anda ikili tarafından yürütülmektedir.

GAME Tokeni Nedir?

Platformun yerel kripto para birimidir. Ethereum blok zinciri üzerinde inşa edilmiştir ve ERC-20 standartlarına sahip bir tokendir. Yakında zamanda NovaToken ile birleştirilmiştir.

GameCredits (GAME) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre GameCredits (GAME) toplam arz miktarı 200,000,000 GAME’dir. Ancak dolaşımdaki arz miktarı tam olarak bilinmemektedir. Diğer yandan GAME’in son 24 saatlik ticaret hacmi ise 4,082$ olarak kayıtlara geçmiştir.

GAME tokeni şu anda kripto para borsalarında 0,0161$ seviyesinden işlem görmektedir. Hafta içerisinde en düşük 0,0153$ seviyesini gören GAME tokeni, en yüksek ise 0,0178$ seviyesini görmüştür. Öte yandan Ocak 2018’de 6,67$ seviyesine kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmayı başarmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.