Galaxy Heroes Coin (GHC) Nedir?

Galaxy Heroes Coin (GHC) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
2073 kez okundu

Galaxy Heroes Coin, Binance Smart Chain (BSC) üzerine kurulmuş bir kripto para birimidir. Proje, Binance Smart Chain üzerine kurulmasını White Paper’ında “Olabilecek en uygun gaz fiyatlarından biriyle ticaret yapabilmek” olarak açıklamıştır. Kısaltması GHC’dir. Yatırımcı kitlesi genel olarak süper kahramanlarla ilgilenen kişilerden oluşmaktadır. Projenin CEO’su aynı zamanda kurucusu olan Brian Summer’dır.

Projeyi tanıtmak için ünlülerle etkileşime giren GHC, en son Paris Hilton’un NTF’sini yapmış ve eseri Paris Hilton’a adamıştır. Üstelik Paris Hilton da sosyal medya hesabından oldukça beğenilen NFT’yi paylaşmış ve GHC’ye teşekkür etmiştir.

Galaxy Heroes Coin’in (GHC) Amacı Nedir?

Projenin amacı oyun platformu ve NTF’ler oluşturmaktır. Kullanıcılar süper kahraman temalı NFT’ler alıp satma imkanına sahiptirler. Yatırımcılarıyla karşılıklı güven ilişkisi kurmak isteyen proje, NFT satışlarından gelen kazancın %5’ini topluluğuna geri vermektedir.

Yeni bir proje olan Galaxy Heroes Coin açıkladığı yol haritasındaki ilk hedeflerine ulaşmıştır. CoinMarketCap verilerine göre mevcut piyasa değeri 33,161,000$ olan proje, önümüzdeki dönemde 125,000,000$’a ulaşmayı hedeflemektedir. Üstelik 10 borsada listelenme hedefine ulaşmış olan Galaxy Heroes Coin, şu anda ise bu sayıyı 20’ye çıkarmak için uğraşmaktadır.

Projenin dezavantajı ise rakipleri olarak görülebilir. Çünkü her geçen gün GHC ile benzer projeleri olan topluluklar sektöre giriş yapmaktadır.

Galaxy Heroes Coin’in (GHC) Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Galaxy Heroes Coin’in toplam arzı 1,000,000,000,000,000 GHC’dir. Ancak dolaşımdaki arzı bilinmemektedir. Mevcut fiyatı 0,000000034654$ olan GHC’nin ulaştığı en yüksek fiyat ise 0,0000000133764$’dır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.