Floki Inu (FLOKI) Nedir?

Floki Inu (FLOKI) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
1247 kez okundu

Floki Inu, köpek temalı bir meme (şaka) koindir. Shiba Inu topluluğunun üyeleri ve hayranları tarafından oluşturulmuştur. Projenin kripto para birimi FLOKI’dir. Bitci.com olarak bu makalede FLOKI Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak Floki INU ekosistemine ve FLOKI’nin fiyatına değineceğiz.

Platform; meme koinleri fayda ile birleştirerek kendisini diğer meme koinlerden ayırmak istemektedir. Ekip; merkeziyetsiz bir ekosistem oluşturmak dışında NFT’ler, oyunlar ve merkeziyetsiz finans özellikleriyle markası için kullanım alanları geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Projenin amiral gemisi Valhalla adlı NFT oyun “metaversi” olarak görülmektedir. Oynayarak ödüller kazanabileceğiniz bir oyundur. Pokemon ve Skyrim gibi oyunlardan başarılı unsurların alınıp Valhalla’ya dahil edilmesi planlanmaktadır.

Floki Inu (FLOKI) Nedir?

Floki Inu, meme (şaka) koinlerin gücünü fayda ve hayırseverlikle birleştirerek fonlar yerine insanlara güç vermektedir. Proje, dünyanın en çok bilinen ve en çok kullanılan kripto para birimi olmayı hedeflemektedir.

Platforma göre blok zincir teknolojisi, ancak dünyanın daha iyi bir yer olmasına katkıda bulunduğu takdirde iyidir. Bu nedenle hayırseverlik FLOKI’nin çok temel bir parçası olarak ifade edilmektedir. Projenin temel vizyonlarından biri, her kıtada ve dünyanın her az gelişmiş ülkesinde bir okul inşa etmektir.

FLOKI bir çapraz zincirdir. Hem Ethereum blok zincirinde hem de Binance akıllı zincirinde mevcuttur. Her FLOKI alış ve satışında %3’lük vergi bulunmaktadır. Bu vergi, projenin geliştirilmesi, ortaklıklar ve hayır girişimleri yoluyla dünyayı daha hale getirmek için kullanılacak proje hazinesine gitmektedir.

Platformun partnerlik ilişkisi içinde olduğu birçok marka ve proje vardır. Bunlardan bazıları şunlardır: Wintermute, Inverse Finance, CryptoCart, Chainlink, Certik, Shoppin.io ve Alfa Romeo’dur. Ek olarak organizasyon birçok futbol kulübüyle de işbirliği yapmaktadır. Bu kulüpler Fenerbahçe, Napoli, Bayer Leverkusen, Spartak Moskova, Cadiz ve Twente’dir.

Floki Inu (FLOKI) Ekosisteminde Neler Vardır?

  • Valhalla

FLOKI’nin PlayToEarn (oyna kazan) Metaverse oyunudur. NFT’lerde A seviye oyun mekaniğine sahip olması planlanmaktadır.

  • Flokiplaces

FLOKI’nin yakında piyasaya sürülecek olan NFT ve ürün mağazasıdır. Kripto ile NFT ve ürün ticareti yapılmasına izin verecektir.

  • Floki Üniversitesi

FLOKI’nin kripto eğitim platformudur. Kripto para deneyimi seviyesinden bağımsız olarak kişilerin ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır.

  • fDEFI

DeFi teklifleri ve entegrasyonları aracılığıyla kullanıcılara mali durumlarını kontrol etme şansı vermektedir.

Floki Inu’nun (FLOKI) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko’da yer alan verilere göre Floki Inu’nun toplam arzı 10,000,000,000,000 FLOKI’dir. Dolaşımdaki arz miktarı ise 9,138,782,785,100 FLOKI’dir. Bununla birlikte son 24 saatlik ticaret hacmi 7,012,076$ projenin piyasa değeri 257,705,718$’dır.

FLOKI’nin şu anda piyasada işlem gördüğü fiyatı 0,00,002826$’dır. Ancak Kasım 2021’de 0,00033651$ seviyesine yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmayı başarmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.