Flamingo (FLM) Nedir?

Flamingo (FLM) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
1990 kez okundu

Merkeziyetsiz borsanın en önemli projelerinden biri kabul edilen Flamingo (FLM), DeFi sektörünün gelişmesine paralel olarak önemini artırıyor. Kripto para kullanıcıları da Flamingo (FLM) nedir sorusuna cevap bulmaya çalışıyor. Siz de onlardan birisiyseniz rehberimizi inceleyerek Flamingo (FLM) hakkında tüm detaylara hakim olabilirsiniz. İşte tüm detaylarıyla Flamingo nedir ve ne işe yarar.

Flamingo (FLM) Nedir?

Flamingo, geniş bir DeFi altyapısı sunarak birden çok modülü kullanan bir platformdur. Platformun yerel kripto para birimi FLM tokendir. FLM token ile Flamingo platformunda stake yapma ve likidite sağlama imkanı bulunmaktadır.

Ayrca FLM token, Flamingo’da yer alan otomatik piyasa yapıcı Swap ile birlikte çalışabilir. Yani Flamingo (FLM) Nedir? sorusuna  “Flamingo (FLM) kendisini kilitleyen kullanıcılara pasif gelir imkanı sunan bir projedir.” cevabını verebilmek de mümkündür.

Flamingo’nun (FLM) Kurucusu Kimdir? Amacı Nedir?

Platformu, Neo blockchain ağının kurucu ortağı Çinli girişimci Da Hongfe kurmuştur. FLM projesi DeFi protokollerinden bir küme oluşturmayı amaçlamaktadır. Projenin diğer bir amacı tek noktadan varlık yönetimini sağlamaktır. Başka bir deyişle proje, farklı DeFi uygulamalarını tek bir ekosistemde birleştirir. Ayrıca NEP-5 varlıklarını paylaşma, FUSD stablecoin basma gibi işlemlerin ağda yapılabilmesi gibi işlevleri de hedef edinmiştir.

Flamingo’nun (FLM) Avantajları Nelerdir?

FLM, birçok DeFi protokolü gibi kullanıcılarına çeşitli finansal çözümler sunmaktadır. Flamingo (FLM), özellikle bazı avantajlarıyla göz dolduruyor. İşte o avantajlardan en öne çıkanlar:

  • FLM ile alım-satım ve cüzdanlar arası sınır ötesine transfer işlemlerinde yüksek hız avantajına sahipsinizdir. 
  • Flamingo ağında USD fiyatına sabitli olan FUSD stablecoin basımı yapan kişiler basım oranları ile aynı oranda FLM Coin kazanırlar.
  • 10x kaldıraçlı şekilde işlemi Perp üzerinden yapma şansınız vardır.

Flamingo’nun (FLM) Geleceği Nasıl?

Uzmanlar FLM’nin geçmiş fiyat analizinden yola çıkarak platformun geleceğine dair de görüşlerini paylaşıyor.  Buna göre FLM fiyatının 2023 içinde minimum $0.57 seviyesine ulaşacağı tahminler arasında.  FLM fiyatının 2025 yılında da minimum $1.27 seviyesine ulaşması otoritelerin beklentileri arasında yer alıyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.