EverRise (RISE) Nedir?

EverRise (RISE) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
451 kez okundu

EverRise, merkeziyetsiz uygulamalardan oluşan ekosistemi aracılığıyla güvenli ve çok zincirli çözümler getirerek DeFi’ye erişebilirliği artırmaya odaklanan blok zinciri teknolojisi şirketidir. Bitci.com olarak bu makalede EverRise Nedir sorusuna yanıt vereceğiz.

EverRise (RISE) Nedir?

Ekosistemi, DeFi alanındaki projeler ve bireyler için çok zincirlik güvenli çözümleri sağlamak için dApp’ler sunmaktadır. Bu dApp’ler (merkeziyetsiz uygulama) Ethereum, BSC, Polygon, Avalanche ve Fantom ağlarında mevcuttur.

Platform, kullanıcıların DeFi’ye güvenli bir şekilde katılmalarını kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Kullanıcıların projeleri ihtiyaç duydukları araçlarla güçlendirilmektedir.

EverRise DeFi’nin Özellikleri Nelerdir?

  • Güvenlik: DeFi’nin kitlesel olarak benimsenmesi için kullanıcıların yatırımlarının savunmasız olmadığı bilmeleri gerekmektedir. EverRise Ekosistemi, hem DeFi projeleri hem de sahipleri için güvenlik çözümleri sağlamaktadır.
  • Esneklik: DeFi sürekli değişen bir alandır. Proje geliştiricileri bu değişime uyum sağlamak için gerekli araçlara sahip olmalıdır. Platform ekosistemi, proje geliştiricilerinin değişime uyum sağlamalarını ve aradaki boşluğu doldurmaya odaklanmaktadır.
  • Yenilik: DeFi geliştirilen yeni fikirlerle finansın geleceğidir. Platform, her proje geliştiricilerine hem de DeFi sahiplerine yeni güvenlik protokolleri sunmaktadır.

EverRise’ın Ürünleri Nelerdir?

  • EverOwn: Akıllı sözleşmeyi DAO benzeri bir yönetim sistemiyle kilitleyerek projeyi merkeziyetsiz hale getirmektedir. Bu sayede kullanıcıların projelerine şeffaflık sağlanmış olur.
  • EverBridge: Kullanıcıların tokenlerini zincirler arası blok hızında aktarmalarını sağlamaktadır.
  • EverSwap: Kullanıcıların yerel tokenlerini çapraz zincirle değiştirmesini sağlamaktadır. Ek olarak kullanıcılar tokenlerini satış baskısından kaçırmak için listeleyebilmektedir.
  • EverStake: Yatırımcılar, kilitlenme süresi sona erdiğinde dahi ödül kazanabilmektedir. Ayrıca stake’lerini esnek bir şekilde kaldırabilmektedirler.
  • EverMigrate: Kullanıcıların, tek bir işlemde tokenlerini hızlı ve güvenli şekilde gönderip alabileceği tek tıklamayla geçiş çözümüdür.
  • EverWallet: Kullanıcılar, varlıklarını doğrudan blok zincirinde güvene alabilmektedir. Bununla birlikte kripto cüzdanlarına ek bir güvenlik katmanı eklenmiş olur.

RISE Tokeni Nedir?

RISE, zincirler arası transferler için yardımcı program tokeni olarak hizmet etmektedir. Yenilikçi geri satın alma ve hisse alma protokolüyle hem ekosistemi hem de sahiplerini güvence altına almaktadır. Çok zincirli teminatlı bir kripto para birimidir.

Token, EverBridge ile bağlantılı beş blok zincirinde bulunmaktadır. Yenilikçi kilitleme ve kilit açma mekanizması sayesinde blok hızında çapraz zincir transferlerine izin vermektedir. Şu anda Ethereum, BSC, Polygon, Avalanche ve Fantom ağlarında bulunmaktadır.

RISE sahipleri; tüm alım, satım ve transferlerde %6 işlem ücretinin bir kısmı ile doldurulan rezervle korunmaktadır. %4 geri alım rezervini, %2 ise proje sürdürülebilirliğini desteklemektedir.

EverRise’in (RISE) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko’da yer alan verilere göre projenin maksimum ve toplam arzı 71,618,033,988 RISE’dır. Dolaşımdaki arz miktarı ise 68,859,853,297 RISE’dır. Son 24 saatlik ticaret hacmi 298,670$ olan projenin piyasa değeri 67,156,138$’dır.

RISE tokeni şu anda borsalarda 0,00096345$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak aralık 2021’de 0,00189735$’a kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.