Everex (EVX) Nedir?

Everex (EVX) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
465 kez okundu

Everex (EVX) kullanıcısına herhangi bir yerde herhangi bir itibari para biriminde transfer, ödünç alma ve alım-satım yapma şansı sunmaktadır. Bitci.com olarak bu makalede Everex Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ayrıca EVX fiyatına değinmeyi de ihmal etmeyeceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

Everex Nedir? EVX Nedir?

Dünya çapındaki finansal veya finansal olmayan kurumlara küresel para transferi, ödeme ve döviz bozdurma çözümleri sunmaktadır. Aynı zamanda Ethereum üzerine inşa edilmiştir. EVX kripto para birimine sahip bir blok zinciri teknolojisi sağlayıcısıdır. Everex’te (EVX) işlem yapmak için kullanıcıların herhangi banka hesabına sahip olması gerekmez. Üstelik “takas” (alım-satım) işlemleri 30 saniyenin altında bir sürede ve birkaç kuruşluk maliyetlerle gerçekleştirebilmektedir.

Bununla birlikte Everex (EVX) kullanıcıların dijital varlıklar (tokenler) ve akıllı sözleşmeler kullanarak P2P ödemeleri yapmasına izin vermektedir. Ayrıca kullanıcılar, finansal ürünlerin ticaretini de yapabilmektedir. Everex’ten (EVX) hizmet alan küçük ve orta ölçekli işletmeler yurt dışına güvenli bir şekilde ödeme gönderip alabilmektedir. Bu ödemeler, akıllı sözleşme teknolojisiyle korunmaktadır. Üstelik işlemler, herhangi bir para biriminde ve mevcut en iyi döviz kurlarıyla gerçekleştirilmektedir.

Everex (EVX) Nasıl Kuruldu?

Platform; yetersiz finansal hizmet alan kişilerin küresel finansa katılmasını sağlamak için kurulmuştur. Ayrıca yüksek riskli çevrimiçi ödeme işleme ve kurumsal düzeyde içerik yönetim sistemi için özel bir faturalandırma çözümü oluşturmuştur. Üstelik Singapur merkezli platform, Holley Group’tan (Çin) finans desteği almayı başarmıştır.

EVX Nedir?

Platformun yerel kripto para birimi EVX’tir. Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. EVX, kullanıcı tarafından platformdaki varsayılan ödeme aracı olarak kullanılırsa kullanıcı işlem ücretlerinde %50’lik bir indirim elde eder. Ayrıca ileride çeşitli ödül programları için de EVX tokenin kullanılması planlanmaktadır.

Everex (EVX) Toplam Arzı Nedir? EVX Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre Everex (EVX) toplam arz miktarı 25,000,000 EVX’tir. Dolaşımdaki Everex (EVX) arz miktarı ise 21,800,000 EVX olarak dikkat çekmektedir. Bununla birlikte son 24 saatlik ticaret hacmi 2,427$ olarak gözüken Everex’in (EVX) anlık piyasa değeri 206,774$’dır.

EVX şu anda kripto para borsalarında 0,00948$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Ocak 2018’de 6,13$ seviyesine kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmayı başarmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.