Ethernity Chain (ERN) Nedir?

Ethernity Chain (ERN) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
3259 kez okundu

Ethernity Chain, kullanıcıların NFT’lerin artan popülaritesinden yararlanabilmelerini sağlayan blok zinciri tabanlı bir platformdur. Geliştiriciler, Ethernity Chain’i merkezi olmayan finans (DeFi) geçiş projesi olarak konumlandırmaktadır. Platform ekosisteminde tüm NFT’ler zincir üzerinde alınıp satılabilmektedir.

Ethernity Chain, 8 Mart 2021’de Polkastarter platformunda finanse edilmiştir. Proje, topluluğun tüm aktif üyeleri için ERN tokeninin değerini artırmaya uğraşmaktadır.

Platform, Nick Rose Ntersas tarafından kurulmuştur ve Ntersas halihazırda platformun CEO’sudur. Ayrıca Global Wildlife Conservation’da baş dijital görevlisi olarak görev almaktadır. Daha önce ise Yunanistan’ta konaklama projelerinde ve kripto para sektöründe çalışmıştır.

Ethernity Chain (ERN) Nedir?

Ethernity; blok zinciri, müzik ve eğlence endüstrisinde önde gelen isimlerle ortaklıklar yoluyla NFT tabanlı dijital sanatı yayınlaştırmaya çalışmaktadır. Ek olarak ise hayırsever amaçları destekleme hedefine sahiptir.

Ethernity Chain, ünlülerin sanat eserlerinin ve kart tokenlerinin reklamını yaparken öte yandan ise hayır kurumları için para toplamaktadır. Proje, sanatçılara ve markalara NFT satmaları için platform sunmaktadır.

Kullanıcılar, platformun özel NFT’lerini açık artırma veya doğrudan satış yoluyla elde edilebilmektedir. Ek olarak Ethernity, özel NFT kitaplığını oluşturmayı ve bununla topluluğu ödüllendirmeyi amaçlamaktadır.

ERN Token Nedir?

ERN; Ethereum blok zincirine dayalı ve ERC-20 standardına sahip bir tokendir. Ethereum blok zincirinin güvencesi altındadır. Kullanıcılar nadir NFT’ler, fiziksel koleksiyonlar, hisseler ve stake ödülleri gibi birçok alanda ERN tokenini kullanmaktadır. Platform, satışlardan elde gelirlerin bir kısmının ortaklarına gidebileceğini belirtmiştir.

Ethernity Chain’in (ERN) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre Ethernity Chain’in toplam arzı 30,000,000 ERN’dir. Dolaşımdaki arz miktarı ise 13,051,557 ERN’dir. Son 24 saatlik ticaret hacmi 12,589,838$ olan projenin piyasa değeri 74,948,242$’dır.

Ethernity Chain’in (ERN) işlem gördüğü mevcut fiyat 5,73$’dır. Ancak Mayıs 2021’de 73,86$’a kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.