EthereumMAX (EMAX) Nedir?

EthereumMAX (EMAX) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
573 kez okundu

EthereumMax (EMAX), güvenli Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş bir ERC-20 tokenidir. Ön satış yapılmadan tokenlerin (EMAX) %100’ü açık piyasaya bırakılmıştır. Böylece koinlerin adil ve eksiksiz bir şekilde dağıtılması sağlanmıştır. Bitci.com olarak bu makalede EthereumMax Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak EMAX’in özelliklerine ve fiyatına değineceğiz.

EthereumMAX (EMAX) Nedir?

EMAX; Ethereum ağını kullanan ancak Ethereum ile karıştırılmaması gereken, bilinmeyen geliştiriciler tarafından yaratılan bir dijital tokendir.

EthereumMax; kullanıcılara Ethereum blok zincirinin güvenliğini ve çok yönlülüğünü sağlamaktadır. Yatırımcılarına ödüller kazandıran ve dijital varlıkların ademi merkeziyetçiliği artıran Ethereum tabanlı bir token sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Güvenli blok zinciri defteri, yatırımcılara tüm dijital varlıkları üzerinde kontrol ve güven sağlamaktadır. EtheruemMax, her işlemi doğrulamak için çevre dostu Proof-of-Stake teknolojisini kullanmaktadır. Bu, EthereumMax’in çevre dostu ve sürdürülebilir bir şekilde çalışması sağlamaktadır.

Ek olarak EtheruemMAX, 2022’nin ikinci çeyreğinde bir NFT pazar yeri projesini hayata geçirmeyi planlamaktadır. Sanat, müzik ve spor hatıralarına kadar birçok dijital koleksiyonun bu pazar yerinde alınıp satılması hedeflenmektedir.

EthereumMax Nasıl Popülerleşti?

EthereumMax’in adının duyulmasında ünlü isimlerin sosyal medyada ve günlük yaşantılarında EMAX’in reklamını yapması etkili olmuştur. 

Sosyal medyada en çok takipçisi olan ünlülerden Kim Kardashian, Instagram’da EMAX ile ilgili bir paylaşımda bulunmuştur. Kardashian, paylaşımında “Kriptoyla ilgileniyor musunuz? Bu bir finansal tavsiye değil ancak arkadaşlarımın EMAX hakkında söylediklerini paylaşıyorum” şeklinde bir paylaşım yapmış ve paylaşımında EMAX ile ilgili etiketlere yer vermiştir.

Yine uzun yıllar Boston Celtics forması giymiş NBA efsanelerinden Paul Pierce de projeyle alakalı birkaç kez Twitter hesabından paylaşımda bulunmuştur. Ek olarak boks dünyasının popüler ismi Floyd Mayweather ise katıldığı Bitcoin Miami Konferansı’nda EtheruemMAX’ın tişörtüyle boy göstermiştir.

EtheruemMax’in (EMAX) Özellikleri Nelerdir?

  • Merkezi olmayan: Sahiplerine dijital varlıklarının kontrolünü veren, kendi kendine yeten ve özerk bir DeFi topluluğudur.
  • Çok yönlü: Ödemeler, akıllı sözleşmeler, NFT’ler, hizmetler, ürünler, işlemler ve yatırımlar. EthereumMax, ekosistem içindeki en çok yönlü tokendir.
  • Verimlilik: EMAX; çevre dostu Proof-of-Stake aracılığıyla her işlemi doğrulamaktadır.
  • Güvenli: Likidite kilitli güvenli bir Ethereum blok zinciri defteri, yatırımcılar için riski azaltmaktadır. Ek olarak tüm EMAX tokenleri, tüm yatırımcılar için açık ve adil bir şekilde piyasaya sürülmüştür.
  • Ödüllendirici: EthereumMAX, mevcut EMAX cüzdan sahiplerine her işlemin %2 oranında dağıtımını sağlayan, getiriye dayalı bir tokendir.

EthereumMax’ın (EMAX) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre EthereumMax’in (EMAX) toplam arz miktarı 2,000,000,000,000,000 EMAX’tir. Bununla birlikte EMAX’in son 24 saatlik ticaret hacmi ise 10,449$ olarak hesaplanmıştır.

EMAX tokeni şu anda kripto para borsalarında 0,000000009238$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Mayıs 2021’de 0,000000597636$ seviyesine kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.