ElonTech (ETCT) Nedir?

ElonTech (ETCT) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
501 kez okundu

ElonTech, Tech Valley varlıklarını geliştirmek, inşa etmek, satın almak ve satmak için kullanılan para birimidir. ETCH tokeni, Tech Valley’nin temelidir. Tokenin %62’si kilitlenmiş, %’32’si yakılmıştır. Bitci.com olarak bu makalede ElonTech Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak proje hakkında merak edilen diğer konulara da değineceğiz.

ElonTech (ETCH) Nedir?

ETCH, Tech Valley varlıklarının alıp satılması için oluşturulmuştur. ElonTech, yeni öz sermaye blok zinciri için verilere güç sağlayan fonlamanın geleceği için bir platformdur. Platformun nihai hedefi, topluluk güvenini sağlamak ve dünyadaki en iyi teknolojisi vadisini (Tech Valley) inşa etmektedir. Ek olarak ElonTech, Tech Valley gelirinin %5’ini her ay tokenlerini yakmak için harcayacaktır.

Kullanıcılar ekosisteme girdikten sonra her şeyi yönetebilmektedir. Akıllı telefonu ve internet bağlantısı olan herkes küresel pazara katılabilmektedir. Ayrıca ElonTech yakında ETCH tokeninin değerini arttırmaya yardım edecek oyunlar ve NFT’ler başlatacaktır. Platformun sosyal ağlarda tanıtımını sağlayan kullanıcılar için ödül sunması da düşünülmektedir.

ETCH tokeni, Binance Smart Chain ve Bitcoin platformları bazında piyasaya sürülecektir. Üçüncü taraf hizmet cündanları, borsalar vb. ile uyumludur. Kullanımı kolay entegrasyon sağlamaktadır.

Ayrıca yatırımcılar, platformun dijital cüzdanında ETCH tokenlerini kilitlediklerinde ödül kazanma şansına sahip olmaktadır.

ElonTech’in (ETCH) Avantajları Nelerdir?

Blok zincir altyapısı: Her düğüm için benzersiz kimlikler sağlamak için blok zincir teknolojisini entegre etmektedir.

Easy Tech Valley varlık sahipliği: Her düğümün kendi belirteci vardır. Doğrulama çalışması yaparak token kazanabilirsiniz.

Küresel sistem ve güvenlik: Tüm köşeleri kapsayan verimli bir küresel sistem, en iyi veri güvenliğini sağlamaktadır.

ElonTech’in (ETCH) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre ElonTech’in maksimum arzı 34,979,803,438,049 ETCH’dir. Ancak projenin dolaşımdaki arzı bilinmemektedir.

ETCH’nin mevcut fiyatı 0,000000191564$’dır. Ancak Şubat 2021’de 0,00002120$’a kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.