Egretia

Egretia

Bitci.com
Bitci.com
3798 kez okundu

EgretiaEthereum platformunda verilen bir kripto para belirteci olurken, sembolü EGT olarak belirlenmiştir.

Kripto para birimi Egretia, 200 bin geliştiriciyi ve 1 milyar mobil terminali Blockchain yani blok zinciri dünyasına taşıyan, dünyanın ilk HTML5 Blockchain motoru ve platformudur.

Kripto para, sanal para ya da dijital para, gerçek hayatta kullandığımız paradan farklı olarak elle tutulan veya cüzdanda taşınan bir nesneler değildir. Kripto paralar merkeziyetsiz olan bir sistem ile geliştiği için, bu sanal para birimlerinin üretiminde hiçbir devlet ya da kurumun söz hakkı yoktur. Kullandığımız gerçek paraların devletler tarafından üretilen ve devlet desteği olan paralar olduğu için belirli bir değere sahiptirler. Ancak, kripto para teknolojisinin herhangi bir devlet desteği olmadan tüm dünyadaki herhangi bir yerde kullanıcılar tarafından üretilerek belirli bir değere sahip olmuştur.

Egretia Madenciliği

Sanal para birimi madenciliği birçok yatırımcı tarafından günün her saatinde ara verilmeden sürdürülen bir işlemdir. Tabii bu işlemleri yapabilmek için özel bilgisayarlar gerekiyor.

Sanal para birimi üretimi kişiler tarafından tek başına yapıldığı taktirde kısa vadede zarar oluşmasına sebep olabilir. Ayrıca, üretilecek olan kripto para birimlerinin satışa sunulacağı miktar, gelecek elektrik faturasının ve zamanın oranına bağlı olarak belirlenmelidir.

Egretia Fiyatı ve Şuan Ne Kadar?

200 bin geliştiriciyi ve 1 milyar mobil terminali Blockchain dünyasına taşıyan, dünyanın ilk HTML5 Blockchain motoru olan Egretia, bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda (05.08.2019) 0.0620 dolar seviyesinde bulunurken; Egretia’nın düne göre fiyatı yüzde 5.40 oranında gerilemiş görünüyor.

Adı pek duyulmamış olan Egretia, 2019 yılında yüzde 13 bin artış gösterirken, yatırımcısını oldukça sevindirdi. Egretia, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (05.08.2019) 0.0620 dolar seviyesinde bulunurken; Egretia’nın düne göre fiyatı ise yüzde 5.40 oranında değer kaybetmiş görünüyor.

1 Egretia Kaç TL ve Kaç Dolar?

Kripto para birimi Egretia’nın TL olarak değerine baktığımızda bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda (05.08.2019) 0.34 TL seviyesinde bulunuyor. 

Sanal para birimi EGT, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (05.08.2019) 0.0620 dolar seviyesinde işlem görürken; Egretia’nın düne göre fiyatı yüzde 5.40 oranında geriledi

Egretia Grafik

sanal para birimi piyasalarına yatırım yapanlar, bir karar vermeden önce ilgili kripto para biriminin geçmiş datalarını gösteren grafikleri incelemeleri faydalı olacaktır. Yatırımcı böylelikle hem fiyat hareketleri hem de dip, zirve noktaları ile ilgili bilgi edinerek; sonrasında yatırım kararı alması kolaylaşır.

Egretia Türkiye ve Borsası

Global piyasalarda olduğu gibi Türkiye’de de yatırımcıların kripto para birimi Egretia’yı ve diğer sanal para birimlerini satın alacağı dijital para borsa platformları faaliyet göstermektedir.  

Sanal para birimi Egretia’ya sahip olmak için kişilerin, yatırım kararı almadan önce sanal para birimiyle ilgili yayınlanan çok sayıdaki analizi incelemeleri; isim yapmış analistlerin analizlerini takip etmeleri doğru yatırım kararı alma konusunda yardımcı olacaktır.

Sanal para birimlerine olan kişilerin ilgisi artıkça, kripto para borsa platformlarının sayısı artmıştır. Ancak yatırım yapmayı planlayan yatırımcılar, işlem yapacakları borsa platformu seçerken çok dikkatli davranmalıdır. 

Egretia Nasıl Üretilir ve Satın Alınır?

Kripto para birimi madencilik üretimi çoğu yatırımcı tarafından günün her saatinde ara verilmeden sürdürülür. Bu işlemleri yapabilmek için tabii özel bilgisayarlar gerekiyor.

3,91 milyar coin dolaşım arzına ve maksimum 8 Milyar coin arzına sahip olan EGT, satın almak için kripto para birimi borsa platformlarını kullanmanız gerekmektedir. Bu platformlar üzerinden hesap açarak hemen alım ve satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Egretia Forum ve Haber

Haber akışları ve global piyasalarda yaşanan gelişmeler kripto para birimi değerleri üzerinde etkili olduğunu düşünürsek; Egretia’ya yatırım yapmak isteyen yatırımcıların Egretia haberlerini sık sık takip etmeleri yararlarına olacaktır.

Sanal para birimlerinin konuşulduğu çok sayıda forum sitesi varken, bu forum sitelerinde kişiler fikir alış verisinde bulunarak yatırımlarını nasıl yapacağına karar verebilir.

Egretia Nasıl ve Nereden Alınır?

Egretia kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

Kripto para borsalarında Egretia, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.