Efinity (EFI) Nedir?

Efinity (EFI) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
787 kez okundu

Efinity (EFI) nedir ve nasıl alınır? sorusu birçok kripto borsa yatırımcısının aklına takılan sorularda bir tanesi. Eğer siz de o kullanıcılardan bir tanesi iseniz yazımızı okuyarak EFI hakkında bilmeniz gereken her şeye ulaşabilirsiniz. Bu makalede Bitci.com olarak Efinity Nedir sorusuna yanıt vereceğiz.

Efinity (EFI) Nedir?

Efinity Token, çeşitli uygulamalarda kullanılan bir yardımcı program simgesidir. Ayrıca dijital ödeme için Ethereum ağını kullanmanın en işlevsel yoludur. Her şeyden önce Efinity Token, NFT’lerin oluşturulmasına ve aktarılmasına öncelik verir. Kendi durumuna sahip bir blok zinciri olan EFI, tüketicilerin verileri kontrol etmesini ve kendi dijital varlıklarını oluşturmasını sağlar.

Efinity; ölçeklenebilir, çevre dostu ve deflasyonist bir NFT blok zinciridir. Ayrıca oyun yaratıcıları, işletmeler ve uygulamalar için en iyi platformlardan biri olarak kabul görmüştür.

Efinity’nin (EFI) Özellikleri Nelerdir?

Efinity’i (EFI) öne çıkaran ve adından bu kadar söz ettirilmesini sağlayan çok fazla ayırt edici ve avantajlı özelliği mevcut.

Efinity, NFT blok zinciri olması sebebiyle geleceğin dünyasında şimdiden önemli bir yere sahiptir. İlk NFT oluşturma platformuna ev sahipliği yapması ise benzer platformlardan ayrılmayı da başarmıştır. Ayrıca Efinity’nin kazanç potansiyeli yüksek olduğu yaygın bir kanıdır.

Dünyanın önde gelen teknoloji devleri de proje ekibine büyük destek veriyor. Buna ek olarak Efinity’nin (EFI) uzun vadede karlı olduğu birçok uzman tarafından ifade edilmekte.

Efinity’nin (EFI) Geleceği Nasıl?

Efinity, 2021 yılı itibariyle 1,5 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaştı. Analistler bu yüksek ivmeden yola çıkarak Efinity’nin parlak bir geleceği olduğu yorumunu yaptılar. EFI, NFT endüstrisinde çığır açan bir yenilik getirmiştir. Bu durum ise onu geleceğin dünyasında önemli bir noktaya koymaktadır.

Coingecko verilerine göre projenin toplam arzı 2,000,000,000 EFI’dir. Dolaşımdaki arz miktarı ise 387,340,324 EFI’dir. Bununla birlikte EFI şu anda kripto para borsalarında 0,17$ seviyesinden işlem görmektedir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.