ECOChain (ECOC) Nedir?

ECOChain (ECOC) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
1012 kez okundu

ECOChain (ECOC) güvenlik ve ölçeklenebilirlik sağlayan, Proof-of-Stake konsensüsünü çalıştıran bir VM kullanarak akıllı sözleşmeleri destekleyen blok zincirdir. Bitci.com olarak bu makalede ECOChain (ECOC) Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ayrıca ECOChain’in (ECOC) özelliklerine ve ECOC tokenin mevcut fiyatına değineceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

ECOChain (ECOC) Nedir?

Merkezi olmayan bir kamu zinciri olarak tanımlanmaktadır. Kendisini güvenli ve ölçeklenebilen bir blok zinciri olarak adlandırmaktadır. Bir sanal makine (VM) kullanarak akıllı sözleşmeleri destekleyen ve merkezi olmayan bir genel blok zinciridir. Ayrıca yüksek işlem hızı (560 TPS) ve kısa blok oluşturma süresiyle (32 saniye) tüm işlemler için hızlı onaylar sunmaktadır. Uygulamalı teknolojiyle gerçek dünya pazarlarını blok zincir teknolojisinde birbirine bağlayan bir köprü görevi görmektedir.

Diğer yandan ECOChain (ECOC) herkese açık bir blok zincirinin tüm avantajlarını kullanıcılarına sunmayı amaçlamaktadır. Bunlar; değişmezlik, şeffaflık ve işlem yeteneğidir. Ek olarak bir sanal makineyi (VM) gömerek, onu Turing’in eksiksiz kodunu (akıllı sözleşmeler) barındırmak için de uygun bir hale getirmektedir. Uygulamalı teknolojiyle gerçek dünya pazarlarını blok zincirine dayalı olarak birbirine bağlamaktadır. Ekonomi ve işletmeler için yeni çözümler sunmak için uğraşmaktadır.

ECOChain (ECOC) Özellikleri Nelerdir?

  • Merkeziyetsizlik: Veri güvenliğini artıran, merkezi yetkiye sahip olmayan tam izinsiz genel zincirdir.
  • Proof-of-Stake hisse kanıtı: İşlemler, madencilik ile ilişkili enerji maliyetine ihtiyaç duymadan neredeyse anında kaydedilmektedir.
  • Geliştiriciler için güvenlik modu: Geliştiriciler isterlerse güvenli modu seçme şansına sahiptir. Bu seçim, akıllı sözleşmelerde kritik hataların ortaya çıkma şansını düşürür.
  • Güvenli: Akıllı sözleşmeleri blok zincirine yerleştirmeden önce doğrulayabilen geliştiriciler için araçlar sağlamaktadır. Ayrıca çok sayıda kullanıcıyı desteklemektedir.
  • Akıllı sözleşmeler: Proof-of-Work ile ilişkili enerji maliyetlerini düşürmektedir.

ECOChain (ECOC) Toplam Arzı Nedir? ECOC Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre ECOChain (ECOC) toplam arz miktarı 100,000,000,000,000 ECOC’dur. Ancak dolaşımdaki arz miktarı tam olarak bilinmemektedir. Bununla birlikte ECOChain’in (ECOC) son 24 saatlik ticaret hacmi ise 79,70$’dır.

ECOChain (ECOC) tokeni şu anda kripto para borsalarında 0,000000000747$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Eylül 2021’de 0,0000000558$ seviyesine yükselip kendi fiyat rekorunu kırmayı başarmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.