delta.theta (DLTA) Nedir?

delta.theta (DLTA) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
469 kez okundu

delta.theta kullanıcısına çoklu zincirlerde (BSC, Ethereum ve Polygon) DEX seçeneği sunan bir platformdur. Bitci.com olarak bu makalede delta.theta DLTA Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak DLTA tokenine, tokenin özelliklerine ve mevcut işlem gördüğü fiyata değineceğiz.

delta.theta (DLTA) Nedir?

Şu anda Binance Smart Chain, Polygon ve Ethereum üzerinde çalışan eşler arası bir ticaret platformudur. CEX likiditesinin zincir üzerinde mevcut olmasını sağlayan bir protokoldür. Merkeziyetsiz gerçek zamanlı emir defteri piyasası yapıcıları ağının, DEX seçeneklerini CEX emir defterine karşı korumasını sağlamaktadır.

Eşler arası varlık ticaret platformu delta.theta, aşağıdaki modüllerden meydana gelmektedir:

  • delta.theta akıllı sözleşmeleri
  • Çiftçiler (Farmers) için LITE terminali
  • Takasçılar için PRO terminali
  • Ekosistemi beslemek için DLTA tokeni

delta.theta’nın (DLTA) Özellikleri Nelerdir?

  • DLTA token entegrasyonu: DLTA’da ağ ve platform ücretlerini ödeyerek %50’ye varan indirim kazanılmaktadır.
  • Flash listeleme: Desteklenen blok zincirlerinden herhangi bir token talep edilmesi durumunda platform birkaç saat için o tokeni eklemektedir.
  • Amerikan tipi opsiyonlar: “Amerikan tipi opsiyonlar” sahiplerine, haklarını son kullanma tarihi de olmak üzere herhangi bir zamanda kullanma olanağı tanımaktadır.
  • %100’ü kapsayan seçenekler: Seçenek satıcıları, sipariş oluşturulduktan sonra kavramsal değerin tamamını kilitlemektedir.
  • Limit ve market emirleri: LIMIT emirleri aracılığıyla fiyat ve hacimlere emir verilebilmektedir.
  • Likidite teşvik programı: Opsiyon satıcıları, protokoller arası çözümde yer alabilir ve kilitli likidite üzerinden APR kazanabilmektedir.

DLTA Nedir?

DLTA tokeni; platforma entegre edilmiş bir yardımcı program tokenidir. Kullanıcıları, token sayesinde platform kullanımlarında komisyon indirimleri kazanmaktadır.

delta.theta’nın (DLTA) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre delta.theta’nın (DLTA) maksimum ve toplam arz miktarı 99,755,226 DLTA’dır. Diğer yandan dolaşımdaki arz miktarı ise 38,660,000 DLTA’dır. Bununla birlikte son 24 saatlik ticaret hacmi 19,510$ olan projenin piyasa değeri 375,982$’dır.

DLTA tokeni şu anda kripto para borsalarında 0,00978018$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Temmuz 2021’de 0,497073$ seviyesine kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.