Decentral Games (DG) Nedir?

Decentral Games (DG) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
520 kez okundu

Decentral Games; teşvikler ve meta veri varlıkların delegasyonu yoluyla oyunculara ekonomik özgürlükler veren oyunlar oluşturmaktadır.

Decentral Games ICE Poker, oyuncuların günlük mücadeleleri tamamlayarak ve günlük skor tablosunda birbirleriyle rekabet ederek token kazandığı ücretsiz bir metaverse oyunudur.

Platform; C+C, Binance, Polygon, Decentraland, Cluster, Hashkey Group, GBV ve Digital Currency Group tarafından desteklenmektedir.

Decentral Games’in (DG) Vizyonu Nedir?

Açık Metaverse, internetin bir sonraki evrimidir ve oyna-kazan ekosistemleri milyarlarca insanın katılımında çok önemli bir rol oynayacaktır.

Vizyonumuz herkesin katılmasını ve Poker ile başlayan tanıdık oyunlar kazanmasını sağlayarak erken bir ağ geçidi olmaktır. ICE Poker ekonomik mimarisi, EV-pozitif ekonomik fırsatlar yaratmaya odaklanan Decentral Games’in Genesis’idir.

Play & Earn (Oyna ve Kazan)

Decentral Games oyna-kazan metaverse pokerinin, ICE tokeninin ve ICE giyilebilir pazarının amacı; metaversedeki günlük oyun ve rekabet yoluyla derin oyuncu likiditesi teşvik eden savunabilir bir ekonomik volan oluşturmaktır.

2022’nin ikinci çeyreğinde Decentral Games NTF Marketplace; oyuncuların ICE giyilebilirleri ve ek NFT öğelerini takas etmesine olanak tanıyacak. Ücretler, Decentral Games Hazinesi’ne tahakkuk edecek.

DG Tokeni Nedir?

DG, ICE Poker ekosisteminden değer kazanan Decentral Games Hazinesi’ni yöneten bir yönetim tokenidir. Ayrıca DG, Ice Wearables’ı etkinleştirmek ve yükseltmek için harcanan bir yardımcı program tokeni olarak tanımlanmaktadır. xDG (stake edilmiş DG), premium ICE Poker Guild araçlarına erişimin yanı sıra ekonomik teşvikleri değiştirmek ve hazineyi yönetmek için oy veren yönetim tokenidir.

Ayrıca platform ICE tokenine sahiptir. ICE, oyuncu likiditesi teşvik eden ve oyun içi öğelerin yükseltilmesini sağlayan bir oyun içi para birimidir.

Decentral Games’in (DG) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre Decentral Games (DG) maksimum arzı 1,000,000,000 DG’dir. Dolaşımdaki ve toplam arz miktarı ise aynıdır: 465,550,893 DG. Son 24 saatlik ticaret hacmi 998,859$ olen projenin piyasa değeri 157,368,365$’dır.

DG tokeni şu anda piyasalarda 0,326337$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Aralık 2021’de 1,63$’a kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Öte yandan ICE tokenin toplam arzı 146,865,000 ICE, dolaşımdaki arzı ise 64,546,456 ICE’tır. Son 24 saatlik ticaret hacminin 227,559$ olduğu projenin piyasa değeri 6,460,964$’dır.

ICE tokeni şu anda piyasalarda 0,103191$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Kasım 2021’de 0,301699$’a kadar yükselmeyi başarmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.