Curecoin (CURE) Nedir?

Curecoin (CURE) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
588 kez okundu

Curecoin Nedir sorusu birçok kripto para yatırımcısının aklına meşgul etmekte. Curecoin (CURE), bilgisayar hesaplamalarına dayalı bir Proof-of-Work sistemine dönüşen alternatif kripto para birimidir. Bitci.com olarak bu makalede Curecoin (CURE) Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ayrıca Curecoin’in (CURE) avantajlarına değinmeyi ve CURE tokeninin mevcut fiyatından bahsetmeyi göz ardı etmeyeceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

Curecoin (CURE) Nedir?

ASIC madenciliği hesaplamalarını kullanan ve bilim insanlarının yeni ilaçlar bulmalarına yardımcı olmayı hedefleyen kripto para projesidir. Curecoin’in (CURE) amacı çeşitli hastalıklara çare bulmak ve tıp biliminin gerçekleştirdiği araştırmalarını hızlandırmaktadır. Curecoin’in (CURE) çare bulmak istediği hastalıkların arasında şunlar yer almaktadır: Kanser, alzheimer, diyabet, ebola, zika, HIV ve parkinson.

Platform 2018 yılında sürüm 2.0’a geçmiştir. Platforma göre yeni sürümle birlikte ASIC madenciliğine kıyasla %90 daha verimli hale gelinmiştir. Ayrıca Curecoin sistemi, Standford’un dağıtılmış araştırma yazılımını kullanmaktadır.

Curecoin’in (CURE) Avantajları Nelerdir?

  • Curecoin (CURE) hem ASIC sahibinin hem de CPU/GPU donanımının kazanmasına olanak tanımaktadır. Ayrıca ASIC’ler blok zincirlerini güvence altına alma konusunda iyidirler.
  • Platform, güvenli bir blok zincirini desteklemektedir. Yani bilimsel araştırmalarla takviye edilmektedir.
  • Platformda herhangi bir merkezi otorite bulunmamaktadır. Yani tamamen merkeziyetsiz bir platformdur.
  • Curecoin (CURE), tıbbı araştırmaların takas edilebilir bir temsilini satın almak için hem sistem hem de para birimi olarak gerçek bir değere sahiptir. İnsanlar orantılı miktarda tıbbi ve bilimsel araştırmayı temsil eden Curecoin (CURE) alabilmektedir.

Curecoin (CURE) Toplam Arz Miktarı Nedir? CURE Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre Curecoin (CURE) toplam arz miktarı bilinmemektedir. Ancak Curecoin’in (CURE) dolaşımdaki arz miktarı ise 27,441,000 CURE’dir. Bununla birlikte Curecoin’in (CURE) son 24 saatlik ticaret hacmi 23,87$ iken piyasa değeri 334,247$ olarak belirlenmiştir.

CURE tokeni şu anda kripto para borsalarında 0,0121$ seviyesinden işlem görmektedir. Hafta içinde en düşük şimdiki seviyesi olan 0,121$’ı gören CURE, en yüksek ise 0,156$ seviyesini test etmiştir. Ancak Ocak 2018’de Curecoin (CURE) fiyatı 1$’ın üstüne çıkmıştır. 1,29$’a kadar yükselmeyi başaran Curecoin (CURE) kendi fiyat rekorunu kırmayı başarmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.