Crabada (CRA) Nedir?

Crabada (CRA) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
1157 kez okundu

Crabada (CRA), kripto para borsa yatırımcıları için en revaçta tokenlerden bir tanesi. Gün geçtikçe yatırımcılar arasında daha fazla konuşulan Crabada (CRA) sizin de ilginizi çekiyorsa yazımızı okuyabilirsiniz. İşte tüm yönleriyle Crabada Nedir?

Crabada (CRA) Nedir?

Crabada (CRA), oyna kazan mantığına sahip, stake etme ve oyun mantığı ile ödül kazanılan bir yönetişim tokenidir. Bu oyun, yenilikçi bir oyna kazan modelini sunmayı hedefleyerek kurulmuştur. NFT’leri ve oyun mekaniğini bir araya getiren bir oyun sistemi olarak tanımlanmaktadır. Avalanche ekosisteminde varlık gösteren Crabada, oyuncuların çeşitli etkinliklerle ödüller kazanmasını içermektedir.

Crabada Nasıl Oynanır?

Oyun, dünyanın Crabada adlı vahşi keşiş yengeçleri tarafından işgal edildiği bir gelecek tasvir ediyor. Oyuncular gelişen Crabada Krallığını yeniden keşfetmeye çalışırlar. Ayrıca madencilik, yağmalama, işçilik, savaşma, keşif, işçilik ve daha fazlası gibi etkinlikler gerçekleştirirler. Bunun sonunda da ödüller kazanırlar.

Oyuncular, Crabada sınıflarının kompozisyonunu dengeleyerek, tamamlayıcı gruplar seçer. Beceri sinerjilerini birleştirerek Crabada’yı savaşta stratejik olarak konumlandırır.  Böylece takımın maksimum potansiyelini ortaya çıkarabilirler.

Crabada çoğaltmaya başlamak için, oyuncuların çoğaltmaya uygun iki Crabada’ya sahip olmalısınız  Diğer ihtiyacınız olan şey ile oluşturma maliyetini karşılayacak yeterli miktarda çoğaltma malzemesidir.” Oyuncular, yaratma gereksinimleri karşılandığı sürece istedikleri zaman Crabada oluşturabilirler.

Taverna aracılığıyla Madencilik, Yağmalama ve Yengeç Ödünç Verme biçiminde oyunu oynayarak TUS kazanabilirsiniz.  TUS’u DEX aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Crabada’nın (CRA) Geleceği Nasıldır?

Crabada’nın oyun mekaniği diğer “oyna – kazan” mantığının ürünü olan diğer tokenlere göre çok daha kolaydır. Bu durum da Crabada adına ilerisi için olumlu senaryoları akıllara getirmektedir. Diğer yandan oyun temelli projelerinin geleceğe ilişkin yorumları genelde yüksek risk taşıması nedeniyle çelişkilidir.

Crabada’nın (CRA) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre Crabada’nın (CRA) maksimum ve toplam arz miktarı 1,000,000,000 CRA’dır. Dolaşımdaki arz miktarı ise 119,983,427 CRA’dır. Bununla birlikte son 24 saatlik ticaret hacmi 337,288$ olan projenin piyasa değeri 7,283,287$’dır.

CRA şu anda kripto para borsalarında 0,068346$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Kasım 2021’de 2,96$ seviyesine yükselerek rekor kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.