CoinxPad (CXPAD) Nedir?

CoinxPad (CXPAD) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
445 kez okundu

CoinxPad ilk CEX/DEX çok zincirli IDO launchpad’i olarak adlandırılmaktadır. Diğer merkezi veya merkezi olmayan borsalarda listelenmeden önce en iyi tokenlara erişebileceğiniz yerdir. Projenin kripto para birimi CXPAD’dir.

CoinxPad’in partnerlik ilişkisi içinde olduğu markalardan bazıları şunlardır: Vespertine Capital, Avstar Capital, FFCapital, SolidProof, GameFi Capital, Vision Capital, Herd Ventures ve Jinlin Capital.

CoinxPad’in (CXPAD) Amacı Nedir?

Platform, token dağıtma ve likiditeyi arttırma özelliğiyle kripto projelerini güçlendirecektir. Küçük/orta/büyük ön satış yatırımcıları ve erken faz projeler için güvenli bir destinasyon oluşturmak hedeflenmektedir.

Yatırımcılar, her blok zincirinde güvenli, yenilikçi projelere ve ödüllendirici yatırımlara özel erişim sağlayabilecektir. Platformun değerlendirmesini geçebilen en iyi proje ve ekipler, Coinxpad launchpad platformuyla para toplayabilecek. Bu sayede yatırımcılar, başarı şansı en yüksek, güvenilir projelere erişim sağlayabilecek.

CoinxPad’in (CXPAD) Özellikleri Nelerdir?

  • %5 USDT olarak yeniden dağıtılmıştır: Her işlemin %5’i tüm sahiplere yeniden dağıtılmaktadır. CXPAD tokenlarını tutanlar karşılığında USDT kazanmaktadır.
  • %3 otomatik likidite havuzu: Her işlemin %3’ü otomatik olarak PancakeSwap’a giden likidite oluşturmaya katkıda bulunmaktadır.
  • %2 pazarlama: Her işlemin %2’si pazarlama bütçesine ayrılmaktadır. Tüm blok zinciri alanında yakıt platformu geliştirmelerin ve promosyonlara katkıda bulunulmaktadır.
  • USDT, her 60 dakikada bir otomatik ödenmektedir: USDT talep etmenize gerek yoktur. Otomatik olarak cüzdanınıza gönderilmektedir.
  • CEX-DEX launchpad: Tüm blok zinciri ağlarında en iyi yenilikçi projeleri ve yatırımları bulmaya yaramaktadır.
  • Kilitli likidite: Sağlanan ilk likiditenin çoğu Unicrypt’te kilitlenecektir. Akıllı sözleşme, Alman şirketi “Solidproof” tarafından denetlenmektedir.
  • Akıllı yatırım: İki aşamalı sistem ve her bir IDO için maksimum sınır tahsisi, küçük ve büyük tüm sahiplerin yüksek kaliteli projelere erişmesine izin vermektedir.
  • Güvenli yatırım: Başlatılan projeler, CoinxPad yatırımcılarını dolandırıcılığa karşı korumak için incelenip denetlenecektir.

CoinxPad’in (CXPAD) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko’da yer alan verilere göre CoinxPad (CXPAD) toplam arzı 100,000,000,000 CXPAD’dir. Dolaşımdaki arz miktarı ise 81,337,782,968 CXPAD’dir. Bununla birlikte son 24 saatlik ticaret hacmi 1,753$ olan projenin piyasa değeri 2,926,061$ olarak hesaplanmıştır.

CXPAD şu anda piyasada 0,00003610$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Kasım 2021’de 0,00043832$ seviyesine yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.