Coinmetro Token (XCM) Nedir?

Coinmetro Token (XCM) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
932 kez okundu

Coinmetro Token (XCM), dijital varlık ekonomisine erişimi basitleştirmek için tasarlanan bir FinTech ekosistemidir. Bitci.com olarak bu makalede Coinmetro Token (XCM) Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ayrıca XCM fiyatına değinmeyi de ihmal etmeyeceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

Coinmetro Token (XCM) Nedir?

Coinmetro Token, blok zinciri tabanlı dijital varlıklar ve geleneksel pazarlar arasında benzersiz bir hareketlilikle birlikte kullanıcı odaklı bir çerçeve sunmaktadır. XCM ekosistemi, hızlı, sezgisel, benzersiz dijital varlık yatırım fırsatları sunan zengin özelliklere sahip bir ticaret platformudur. Ayrıca anahtar teslimi bir ICO Express çözümü içermektedir. Tüm hizmetlere, endüstri lideri blok zinciri platformlarıyla tamamen entegre bir kullanıcı arayüzüne sahip modern bir web uygulaması aracılığıyla erişilebilir. CoinMetro, XCM adı verilen kendi dijital ERC-20 yardımcı tokenini kullanarak tüm hizmetleri fiyatlandırmaktadır.

Vizyonları, dijital ekonomiye yeni katılanların basit, destekleyici platformları aracılığıyla ilk Bitcoin’lerini anında satın almaya başlayabilmeleridir. Profesyonel yatırımcılar, tanıdık özellikleri dijital varlık ekosistemlerine entegre eden hızlı, güvenli ve oldukça esnek bir ortam sunmaktadır. Ayrıca Coinmetro, kullanıcılara tek tıklamayla dijital varlık çeşitlendirme seçeneklerine erişim sağlamayı amaçlamaktadır. Bununla birlikte Tokenized Asset Management (TAM) platformu ve Borsa Ticareti Yapılan Kripto Fonu (ETCF) gibi yenilikçi yatırım modelleri de sunmaktadır.

XCM Token Nedir?

CoinMetro, gerektiğinde borsalarda XCM’nin istikrarını desteklemek için token geri alım rezervini kullanmayı amaçlamaktadır. Hem alım hem de satım tarafında likiditeyi kolaylaştırmak için CoinMetro tarafından geri alınan XCM, talebe bağlı olarak gerektiğinde borsada satılacaktır. Buradaki Net Karlar, CoinMetro tamamen faaliyete geçtiğinde net işletme karlarını ifade etmektedir. Ayrıca hiçbir şekilde planlanmış ön token veya token satışları yoluyla toplanan meblağlarla ilgili değildir. Alıcıların token geri alım rezervi ile ilgili hiçbir hakkı yoktur. Bununla birlikte kârın kullanımı CoinMetro’nun takdirinde ve kontrolündedir. Ayrıca geçerli yasal düzenleyiciler gerekliliklere tabidir.

Coinmetro Token (XCM) Toplam Arzı Nedir? XCM Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre Coinmetro Token (XCM) toplam arz miktarı 328.863.264 XCM’dir. Dolaşımdaki arz miktarı 302.267.836 XCM olarak görülmektedir. Bununla birlikte son 24 saatlik ticaret hacmi 1.052$ olan Coinmetro Token’in (XCM) piyasa değeri ise 177.331.491$’dır.

XCM şu anda kripto para borsalarında 0,58$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Şubat 2022’de 0,92$’ı görerek kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.