COCO Swap (COCO) Nedir?

COCO Swap (COCO) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
835 kez okundu

Coco Swap Web 3.0 platformu, iOS ve Android uygulamasını içerecek yeni otonom ve likidite protokolüdür. Bu makalede Bitci.com olarak COCO Swap Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Bununla birlikte COCO tokeni nedir, projenin geleceği nasıl, arzı ve mevcut fiyatı nedir konularına da değineceğiz.

COCO Swap (COCO) Nedir?

Coco Swap protokolü, kullanıcıların otonom getiri protokolüyle kripto para birimleri ve NFT’leri takaslamalarını sağlamaktadır. Diğer yandan likidite ise kullanıcıların ödül kazanırken ağı teşvik etmeleri için sorunsuz stake seçeneği sağlamaktadır.

COCO Tokeni Nedir?

COCO, platformun kripto para birimidir. Platformun deyimiyle Coco Swap merkezi olmayan platformunun arkasındaki “yakıt” olacaktır. Binance Smart Chain ağı üzerinde inşa edilen bir BEP-20 tokenidir.

En son DeFi protokol sistemleri üzerine inşa edilen aşamalı bir deflasyon tokeni olarak da tanımlanabilmektedir. Tokenin ana amacı, merkeziyetsiz ağ işlemlerini daha hızlı bir süre ve daha ucuz bir değişim ücretiyle sağlamaktır.

Coco Swap’in (COCO) Geleceği Nasıl?

Platform, yakın gelecekte Web 3.0 Coco Swap platformu ve onun mobil platformları çiftçilik özellikleri sunacaktır.

Coco Swap için likidite önemlidir ve kullanıcılar karşılığında alım satım işlemlerine göre ödül almaktadır. Ağda ne kadar fazla işlem olursa Coco Swap token talebi o kadar yüksek olmaktadır.

Moreso, farming protokolüne sahip bir platform olacak. Cocoswap Farms, kullanıcılarına birden fazla farming imkanı sunacaktır. Kullanıcılar LP tokenlerini stake edip karşılığında COCO tokenleri kazanabilecek.

Likidite sağlayıcılarıyla LP tokenlerini çiftliklerimizde stake etme şansı sunarak birçok likidite çiftini teşvik edeceğiz.

Coco Swap’ın (COCO) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre Coco Swap toplam arzı 150,000,000,000 COCO’dur. Ancak dolaşımdaki arz bilinmemektedir.

Coco Swap’in (COCO) mevcut fiyatı 0,00023124$’dır. Ancak Ekim 2021’de 0,00101064$’a kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.