ChangeNow Token (NOW) Nedir?

ChangeNow Token (NOW) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
533 kez okundu

ChangeNow Token (NOW) kendini “anında bir kripto para takası sağlayabilen” ve ışıktan daha hızlı bir değişim platformu (borsa) olarak tanımlamaktadır. Bitci.com olarak bu makalede ChangeNow Token Nedir ve NOW Nedir sorusuna yanıt vereceğiz.

ChangeNow Token (NOW) Nedir?

Anlık bir değişim/takas platformu olarak hizmet veren platformdur. Platformun yerel kripto para birimi NOW tokendir. NOW token, kullanıcıların ChangeNOW hizmetlerinden yararlanabilmesi için özel olarak hazırlanmıştır. Şu anda NOW tokeni, ChangeNOW’daki varlık listeleme ücretleri için bir ödeme aracı olarak hizmet vermektedir. Ayrıca platformun kendi “paylanabilir” tokeni olarak da kullanılmaktadır.

ChangeNow Token (NOW), 200’den fazla kripto para birimini (30,000’den fazla çift) değiştirmeye izin veren ve bunu anında gerçekleştirmekle övünen bir kripto para borsasıdır. ChangeNow geliştirme ekibinden oluşturulmuştur. Keza platformun NOW tokeninin arkasında da aynı ekip bulunmaktadır.

NOW Nedir?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi platformun yerel kripto para birimi NOW’dur. NOW tokeni ChangeNow geliştirici ekibi tarafından oluşturulmuştur. NOW token, Ethereum blok zinciri üzerinde inşa edilmiştir. Ayrıca ERC-20 standartlarına sahip bir token olarak dikkat çekmektedir. Üstelik NOW tokeni, Ethereum üzerinde piyasaya sürülmesine rağmen Binance Chain tarafından da desteklenmektedir. Üstelik NOW’un ileride diğer zincirlerde de piyasaya sürülmesi hedeflenmektedir.

Token, platform içerisindeki işlem ücretleri ödemekte kullanılmaktadır. Ancak NOW’un kullanıcısına sunduğu bazı avantajlarda bulunmaktadır. O avantajlar ise şunlardır: 

  • Yeni listelere erişim sağlama
  • Hızlandırılmış müşteri desteğine ulaşabilme
  • Tüm borsalar için özel oranlar
  • Daha yüksek gelir elde etme şansı

NOW Payments Nedir?

Kullanıcıların, ChangeNOW Token ödemelerini ve bağışlarını kolay ve rahat şekilde kabul etmesini sağlayan kripto ödeme ağ geçididir. 100’den fazla kripto para birimini desteklemektedir. Müşterilerin, “her şeyle” ödeme yapmasına izin vermektedir. Ayrıca birçok aracı bulunmaktadır: API, eklentiler, bağış seçenekleri ve özelleştirilmiştir çözümler.

ChangeNOW Token (NOW) Toplam Arzı Nedir? NOW Token Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre ChangeNOW Token (NOW) toplam arz miktarı 200,000,000 NOW’dur. Ancak dolaşımdaki arz miktarı tam olarak bilinmemektedir. Bununla birlikte ChangeNOW Token’in (NOW) son 24 saatlik ticaret hacmi ise 643$ olarak kayıtlara geçmiştir.

NOW tokeni şu anda kripto para borsalarında 0,0687$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Eylül 2020’de 0,516$ seviyesine kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.