Bread (BRD) Nedir?

Bread (BRD) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
738 kez okundu

Bread (BRD), bir kripto para cüzdanı ve merkezi olmayan finansal hizmetler platformudur. Bitci.com olarak bu makalede Bread (BRD) Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ayrıca BRD tokenine ve mevcut fiyatına değineceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

Bread (BRD) Nedir?

Temel olarak bakıldığında Bread, bir dijital cüzdan olarak tanımlanmaktadır. Ancak uygulaması; satın alma, dönüştürme ve depolama sürecini basitleştirmektedir. Bread, uygulaması ve sunduklarıyla kripto para birimlerinin benimsenmesini amaçlamaktadır. Blok zincir ile senkronize edilmiş Bitcoin tabanlı bir cüzdan oluşturarak bankacılığı merkezden uzaklaştırmak ve herkes için erişilebilir kılmayı hedeflemektedir.

Kullanımı kolay Bitcoin cüzdanıyla Bread, kullanıcıların merkeziyetsiz bankacılık hizmetine geçişlerini kolaylaştırmaktadır. Ek olarak kapsamlı bir bankacılık deneyimi sunmak için portföy yönetimi araçları sağlamaktadır.

Bread’in (BRD) Güçlü Yönleri Nelerdir?

Bread uygulaması, desteklediği kripto ağlarına doğrudan bağlanmaktadır. Uygulamada hesap veya kullanıcı adı bulunmamaktadır. Bunun yerine kullanıcıların varlıklarını saklayacakları cüzdanları bulunacaktır. Bu cüzdan fiziksel cüzdan gibidir ancak internet üzerinden erişim sağlanabilir ve dijital paranızı korumaya yaramaktadır.

Ayrıca Bread (BRD) açık kaynak kodludur. Şeffaflık yoluyla güven ilişkisi kurmayı hedeflemektedir. Temel cüzdan teknolojisi her zaman açık kaynaklı ve ücretsiz olacaktır. 170’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir ve 14 farklı dili desteklemektedir. 7 farklı ülkede 47 çalışanı olan platformun 8 milyon fazla müşterisi bulunmaktadır.

BRD Nedir?

Platformun yerel kripto para birimi BRD’dir. Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş ve ERC-20 standartlarına sahip bir tokendir. Kullanıcılar, Bread cüzdanındaki hizmetler için ödeme yapmak durumundadırlar ve bunun için kullanılan para birimi BRD’dir. Ayrıca kullanıcılar, BRD ile fiat para birimi veya diğer dijital para birimlerini de satın alabilmektedir.

Bread’in (BRD) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre Bread’in (BRD) toplam arz miktarı 88,862,718 BRD’dir. Diğer yandan Bread’in dolaşımdaki arz miktarı ise 85,775,320 BRD’dir. Bununla birlikte son 24 saatlik ticaret hacmi 360,093$ olan platformun piyasa değeri 6,055,414 BRD’dir.

BRD tokeni şu anda kripto para borsalarında 2,78$ seviyesinden alıp satılmaktadır. Ancak BRD tokeni Ocak 2018’de 2,78$ seviyesini görmüş ve kendi fiyat rekorunu kırmayı başarmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.