BORA (BORA) Nedir?

BORA (BORA) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
484 kez okundu

BORA içerik uygulamalarını dolaşıma sokmak ve teşvik etmek için blok zincir tabanlı bir platform ekosistemidir. Bitci.com olarak bu makalede BORA nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak Bora’nın kullanıcılarına neler sağladığına, BORA tokenin ekosistemdeki işlevine ve BORA’nın fiyatına değineceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

BORA (BORA) Nedir?

Oyun, eğlence ve çevrimiçi sosyal topluluklar gibi internet tabanlı içerik işletmeleri son dönemde oldukça büyüdü. Ancak şeffaflık sorunu, açıklama eksikliği, işlem riskleri ve yüksek aracılık gibi bazı problemler mevcuttur.

İçerik sağlayıcılar, kullanıcıları güvence altına almak için daha çok şey yapmalıdır. Bazı içerik sağlayıcılar, blok zinciri teknolojisini uygulamak istemektedir. Ancak birçoğu, yeni bir pazara girmeyi ağır bir yük olarak görmektedir.

BORA Platformu, bu sorunları çözmek için tasarlanan bir çözümdür. Platform tasarımı, dahili bir (BORA Zinciri) ve birbirine bağlı Ethereum blok zincirinden oluşmaktadır.

BORA Ne Yapmaktadır? Nasıl Çalışır?

BORA ekosistemi, tüm katılımcıların etkinliklerle ekosisteme katkıda bulunabilmesi ve makul ödüller alabilmesi için tasarlanmıştır. Ticari içerikler için gereken yüksek işlem hacmini ve genişletilebilirliği sağlamaktadır. BORA Zinciri modüler bir mimariyle tasarlanmıştır. Ek olarak platformdaki her uygulama için bağımsız hizmet ortamı sağlamaktadır.

İçerik sağlayıcıların ayrıca blok zinciri geliştirmelerine gerek yoktur. BORA platformu tarafından sağlanan web arayüzü ve API’nin kullanımıyla merkeziyetsiz ekosisteme katılmak mümkündür

Kullanıcılara BORA ekosisteminin çeşitli içerik hizmetlerinde birleşik bir kullanıcı deneyimi verilecektir. Kişisel kimlik, hesap ve varlıklar birleştirilecek; ayrıca platform içinde değiştirilebilir olacaktır.

Her içerik hizmet etkileşimi yoluyla biriken varlıklar ve değerleri, platform içinde kabul edilecektir. Platform, bu hizmetler için gereken performansa sahiptir.

BORA Tokeni Nedir?

Platformun kripto para birimi BORA’dır. Token, Ethereum üzerine inşa edilen bir ERC-20 tokenidir. Oyun, kumar ve topluluklar gibi hizmet sağlayıcı türleri, hizmetlerini kolay ve hızlı bir şekilde sunmak için BORA’yı kullanabilmektedir. Ek olarak platform, içerik sağlayıcısı tarafından bağımsız blok zinciri yürütmesini sağlayan modüler bir mimari ile tasarlanmıştır.

BORA’nın (BORA) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko’da yer alan bilgilere göre BORA’nın toplam arzı 1,205,750,000 BORA’dır. Bununla birlikte dolaşımdaki arz miktarı ise tam olarak bilinmemektedir. BORA’nın son 24 saatlik ticaret hacmi 34,195,089$’dır.

BORA şu anda piyasada 0,837079$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Kasım 2021’de 1,61$ seviyesini görmüş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.