BitTorrent

BitTorrent

Bitci.com
Bitci.com
3350 kez okundu

BitTorrentTRON platformunda verilen kripto para token olurken; sembolü BTT olarak tanımlanmıştır. Ek olarak 212 milyar coin dolaşım arzına sahipken, maksimum ise 990 milyar coin arzına sahiptir.

Kripto para birimi BitTorrent, TRON platformu üzerine inşa edilmiş olup TRC-10 token’ıdır ve 2001 senesinde başlatılmış olup BitTorrent protokolüyle bütünleşmek üzere tasarlanmıştır. Aynı zamanda internetin ilk merkezi olmayan ağlarından biridir. Aylık 100 milyondan fazla kullanıcısıyla da en popüler ağlarından biri olmayı sürdürüyor.

BitTorrent Madenciliği

Dijital para birimi madenciliği, kripto para üretme işidir. Madencilik en yalın anlamıyla, bir sanal para biriminin bu iş için kullandığınız bilgisayarınızla madencilik havuzlarında bulunan kodlarla üretilme işidir. Madencilik işlemi yapmayı planladığınız bilgisayarınıza yükleyeceğiniz madencilikle ilgili programlar sayesinde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

BitTorrent Fiyatı ve Şuan Ne Kadar?

Bu sanal para birimi TRON platformunda verilen sanal para belirteci olurken, bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda (10.08.2019) 0.006 dolar seviyesinde bulunuyor. BitTorrent’in fiyatı düne göre ise yüzde 3’e yakın değer kaybetti. 

Sanal para birimi BitTorrent, ortaya çıktığı günden bu güne hareketli bir seyir izlerken bu yazıyı hazırladığımız zamanda (10.08.2019) 0.006 dolar seviyesinde işlem görüyor. BitTorrent’in fiyatı düne göre ise yüzde 3’e yakın düşüş eğiliminde…

1 BitTorrent Kaç TL veya Kaç Dolar?

Sanal para birimi BitTorrent’in TL olarak değerine baktığımızda 0.0037 TL seviyesinde hareket ediyor. 

Özellikle internetin ilk merkezi olmayan ağlarından biri olurken, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (10.08.2019) 0.006 dolar seviyesinde hareket ediyor. BitTorrent’in fiyatı düne göre ise yaklaşık olarak yüzde 3’e yakın geriledi. 

BitTorrent Satın Al

BitTorrent’e, yatırım yapmak isteyen kişilerin kripto para birimi borsalarını kullanarak işlem yapmaları gerekmektedir. Ancak alım ve satım işlemi yapacakları bu sanal para borsa platformunu seçerken, ilerde herhangi bir sorun yaşamamak için saygın ve güvenilir platformlarda işlem yapılmalıdır. 

BitTorrent Türkiye ve Borsası

Bütün dünyadaki kripto para borsasında olduğu gibi Türkiye’de yer alan sanal para borsalarında da BitTorrent işlemi yapılmaktadır. Bu dijital para borsaları üzerinden alım ve satım işlemlerinizi yapabilirsiniz. 

Sanal para birimi ekosistemi büyümeyi sürdürdükçe aynı şekilde kripto para borsa platformlarının kullanıcı sayısı da artacaktır. BitTorrent ya da başka bir kripto para birimi sahibi olmak için ise sanal para borsa platformuna üye olmanız gerekecektir. 

BitTorrent Grafik ve Analiz

Aylık 100 milyondan fazla kullanıcısıyla en popüler ağlarından biri olmayı sürdürürken; kripto para birimine yatırım yapmayı planlıyorsanız öncesinde geçmiş fiyat hareketlerini ve dip, zirve noktalarını analiz etmeniz doğru yatırım kararı almanızı sağlayacaktır.

Bu sanal para biriminin sahibi olmak isteyen kişiler, ilgilendikleri kripto para analizlerini değerlendirerek yatırım yapmadan önce daha doğru yatırım kararı alabilirler. Sanal para piyasasında isim yapmış analistlerin analizlerini incelemek ve sürekli takip etmek yatırım kararı alma noktasında fikir verici olabilir.

BitTorrent Nasıl Üretilir?

Sanal para birimi madenciliği en genel tanımıyla, kripto para üretme işidir. Madencilik, bir sanal para biriminin bu iş için kullandığınız bilgisayarınızla madencilik havuzlarında bulunan kodlarla üretilmesidir.

BitTorrent Forum ve Haber

Dijital para birimlerinin konuşulup, tartışıldığı çok sayıda forum sitesi bulunurken, bu forum sitelerinde yatırımcılar fikir alış verişi yaparak yatırım kararı alırken fikir alabiliyorlar.

BitTorrent, sanal para birimi sahibi olmak isteyen yatırımcıların, haber akışlarını anbean takip etmeleri yatırımlarına yön vermek açısından oldukça faydalı olacaktır.

BitTorrent Nasıl ve Nereden Alınır?

BitTorrent, kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

Kripto para borsalarında alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.