Bitcoin Yorum

Bitcoin Yorum

Bitci.com
Bitci.com
7471 kez okundu

Son derece hızlı büyüyen ve birçok kimsenin hayal bile edemeyeceği noktalara gelen bir piyasadan bahsediyoruz artık: Kripto para piyasası… Özellikle bu piyasanın amiral gemisi Bitcoin kanadındaki fiyat hareketlerine ilişkin gelişme ise dudak uçuklatan cinsten.

Bunun doğal sonucu olarak şüphesiz artık birçok yerde Bitcoin yorum yazıları ve analizleri görmek mümkün. Aslında bu, bu sürecin beklenen bir sonucu. Zira her yeni çıkan sektörde olduğu gibi kripto para piyasası ile ilgili hatta biraz daha indirgersek Bitcoin ile ilgili uzmanlar, analistler yetişmeye başladı. Ve bu uzmanların analiz olarak ilk yazdıkları yazılar genelde Bitcoin yorumları oldu.

Ancak diğer sermaye piyasası enstrümanlarında olduğu gibi gerekli bilgi birikimi ve deneyim olmadan özellikle Bitcoin yorum ve analiz yapanların da olduğu aşikar. Henüz bir denetleme mekanizması tam olarak gelişmeyen piyasalarda bu sektöre yatırım yapmak isteyenler, bunu da bilgi ile yapmak isteyenler için aslında ufak da olsa bir tehlike bu. Zira yukarıda belirttiğimiz gibi işinin ehli olmayanların yaptığı Bitcoin yorumları zaman zaman istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu da bu sektöre yatırımlarını büyütmek için giren yatırımcıların zaman zaman beklentilerinin dışında bir döneme girmesine neden olabilir.

İşte bu aşamada analiz ya da Bitcoin yorumları elde edilen kaynakların güvenilirliği, yazar ve analist kadrosunun bilinirliği öne çıkıyor. Bu bağlamda arkasında dev bir holding olan ve daha önce rüştünü ispat etmiş tanınmış yazar ve analistleri bünyesinde bulunduran bitci.com internet sitesinde bulunan Bitcoin yorum ve analizlerine biraz daha dikkat etmekte fayda var.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.