Bitcoin SV (BSV)

Bitcoin SV (BSV)

Bitci.com
Bitci.com
1689 kez okundu

Bitcoin SV (BSV)

Kripto para birimi olan Bitcoin SV, CoinGeek Mining’in sponsorluğunu yaptığı Bitcoin SV projesi, Craig Wright’ın sahibi olduğu nChain tarafından özel olarak tasarlanarak, 16 Ağustos 2018 tarihinde tanıtılmıştır. Bitcoin Cash ağında yaşanan hard fork ile ikinci bir kripto para birimi olarak piyasaya giriş yapan Bitcoin SV’nin en temel amacı Bitcoin’in orijinal ilkelerine sadık kalmaktır. Bitcoin SV’nin isminde bulunan ‘SV’ kısaltması ‘Satoshi’nin Vizyonu’ anlamına gelmektedir. Bitcoin SV’nin kısaltması BSV olarak tanımlanmıştır.

Bitcoin SV (BSV) hızlı bir çıkış yakalarken, şimdiden kripto para piyasanın en büyük on kripto parasından biri haline gelmiştir.

Bitcoin SV Madenciliği

Bitcoin SV madenciliği, oldukça uygun kazanç oranlarına sahiptir. Bitcoin madenciliğinde son dönemde yaşanan kâr sorunları sonrasında, Bitcoin SV madencilere yeni bir alternatif sunuyor. Ayrıca Bitcoin SV ile ilgili piyasa değerlendirmesi yaparsak Bitcoin Cash’e yaklaştığını söyleyebiliriz

Bitcoin SV Nasıl Alınır

En popüler kripto para birimi olan Bitcoin SV’yi kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

Bitcoin SV Ne Kadar

2019 Mayıs ayı itibarıyla 195 dolar seviyesine kadar yükselen Bitcoin SV, ortaya çıktığı günden bu güne en yüksek seviyeyi gördü. Bitcoin SV bu yazıyı hazırladığımız zamanda ise (28.07.2019) 150 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bitcoin SV Fiyat

Yaşadığı fiyat dalgalanmalarıyla kısa sürede birçok yatırımcının dikkatini çeken Bitcoin SV, her geçen gün yatırımcı sayısını artırmaya devam ediyor. Bitcoin SV fiyatı,  bu yazıyı yazdığımız zamanda (28.07.2019) 150 dolar seviyesinden hareket ediyor.

1 Bitcoin SV Kaç TL

Bitcoin Cash ağında yaşanan hard fork ile ikinci bir sanal para birimi olarak ortaya çıkan Bitcoin SV, ortaya çıktığı ilk günden beri yaşadığı sert fiyat dalgalanmalarıyla yatırımcıların dikkatini çekti. 1 Bitcoin SV Kaç TL olarak değerine baktığımızda bu yazıyı yazdığımız zamanda (28.07.2019) 852 TL seviyesinde hareket ettiğini görüyoruz. Bitcoin SV sahibi olmak artık çok kolay. 

Bitcoin SV Kaç Dolar

2019 Mayıs ayında 195 dolar seviyesine kadar yükselerek tarihi rekor kıran BSV, bugün hala fiyat dalgalanmalarına devam ediyor. Bitcoin SV bu yazıyı hazırladığımız zamanda (28.07.2019) 150 dolar seviyesinden işlem görürken; dünkü fiyatına göre ise yüzde 8 aşağıda hareket ediyor.

Bitcoin SV Satın Al

Bitcoin Cash ağında yaşanan hard fork ile ikinci bir sanal para birimi olarak 2018 yılının ikinci çeyreğinde ortaya çıkan Bitcoin SV’ye sahip olmak isterseniz kripto para borsalarından alım ve satım işlemi yapabilirsiniz. 

Bitcoin SV Borsası

Kripto para borsalarında yapılan işlem sayısı ve hacimleri her geçen gün artarken; bu talebe oranla kripto para borsalarının sayıları da artmaktadır. Bitcoin SV’ye yatırım yapmak isteyen yatrıımcılar bu kripto para borsalarını kullanarak BSV satın alabilirler. 

Bitcoin SV Grafik

Bitcoin SV’ye yatırım yapan ya da yatırım yapmayı düşünen yatırımcıların öncesinde Bitcoin SV grafiklerini incelemeleri faydalarına olacaktır. BSV’nin geçmiş fiyat hareketlerini, dip ve zirve noktalarını görerek ona göre yatırım zamanınızı daha net belirleyebilirsiniz.

Bitcoin SV Türkiye

Kripto paraların ortaya çıktığı ilk günden bu güne yatırımcı sayısı artarken, kripto para birimleri tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oldukça ilgi gördü. Aynı şekilde Bitcoin SV Türkiye’de işlem görmeye başladı. 

Bitcoin SV Analiz

Yatırım dünyasında yapılan analizlerin hayati önemde olduğunu hatırlatarak; aynı şekilde kripto para dünyasıyla ilgili yapılan analizlerin de yatırımcılar için oldukça önemli olduğunu belirtelim. Bitcoin SV’ye yatırım yapmayı planlayan yatırımcıların Bitcoin SV analizlerini yakından takip ederek yatırım kararı almaları faydalarına olacaktır.

Bitcoin SV Nasıl Üretilir

Bitcoin Cash ağında yaşanan hard fork ile ikinci bir kripto para birimi olarak piyasaya giriş yapan Bitcoin SV, madencilik yoluyla üretilmektedir. Bitcoin madenciliğinde son dönemde yaşanan kâr sorunları sonrasında, Bitcoin SV madencilere yeni bir alternatif sunuyor.

Bitcoin SV Forum

Kripto para birimlerine olan ilginin artmasıyla forum sitelerinde de daha fazla konuşulmaya başlandı. Bitcoin SV Forum sitelerinde de konuşulmaya devam ediyor. Yatırımcılar forum sitelerinde fikir alış verişinde bulunarak yatırım kararı alabiliyorlar. 

Bitcoin SV Haber

Kripto para dünyasıyla ilgili haberlerin ve son gelişmelerin kripto paraların fiyatları üzerinde ne kadar etkili olduğunu düşünürsek, bu haberleri takip etmenin de ne kadar önemli olduğunu kavrayabiliriz. Bitcoin SV haberlerini ve piyasayla ilgili son gelişmeleri takip etmeniz yatırımlarınız üzerinde etkili olacaktır.

Bitcoin SV Nereden Alınır

Kripto para borsalarında Bitcoin SV, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.