Bitcoin Giriş

Bitcoin Giriş

Bitci.com
Bitci.com
6191 kez okundu

Blockchain ağımızın yükselen değeri Bitcoin 2009 yılında Satoshi Nakamoto bir kişi veya grubun oluşturduğu kripto para birimidir.Hiçbir aracıya ihtiyaç duyman ve eşler arası transfer yapmanıza imkan sağlayan Bitcoin‘i kabul eden yerlerde kullanıp alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Güvenlik konusunda son derece sıkı bir yapıya sahp olan Bitcoin de hesaplarınızı kimse kontrol edemez. Merkezi olmayan bu teknolojiyi bankalar ve finans sektörü kontrol altına alamaz. Yapısı itibariyle özgür olan Bitcoin‘in bilinen paralar gibi fiziksel bir yapısı yok. Tamamen dijital ortamda üretiliyor ve sayı 21 milyon adede gelince Bitcoin üretimi bitecek.

Peki Ne işe yarıyor tam olaraka bu Bitcoin? Öncelikle bu kripto parayı kabul eden internet sitelerinden birşeyler alabilirsiniz. Bunun yanında kripto para borsalarında istediğiniz ülkenin para birimine çeviri yapabilirsiniz. Ürünlerinizi Bitcoin ile takas edebilirsiniz. Komisyoncu mantığı bulunmaz ve bundan dolayı masrafar çok azdır. İşlemi onayladıkları için Bitcoin madencilerine ödül verilmektedir. Açık kaynak kodu kullanıldığı için herkese açık bir sistemdir. Bu günümüz açısından oldukça önemli çünkü sistemin sahibi kurumlar değil siz oluyorsunuz. Her ükede kullanılır ve hesabınıza gerekli tedbirleri aldıktan sonra kimse erşiemez. Sözleşmeler, koşullar gibi şartlar sumaz. Bitcoin transferi özel bir imza ile gerçekleşir ve madencilerin kontrolünden sonra onaylanır. Bir Bitcoin ikinci kez kullanılamaz. Qr kodları ile Bitcoin ödemesi yapabilirsiniz.

Bitcoin alım ve satım işlemleri için www.bitci.com‘a hemen üye olun. Kendinize ait şifreli yüksek güvenlikli Bitcoin cüzdanı oluşturup Bitcoin alışı ve satışı yapan kullanıcıların bulunduğu sitemize kullanıcı bilgileriniz ve şifrenizle giriş yapın. Bu aşamadan sonra istediğiniz Bitcoin giriş işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden analizleri ve grafikleri inceleyerek bitcoin giriş işlemi başlatabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.