Bitcicoin (BITCI) Nedir?

Bitcicoin (BITCI) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
604 kez okundu

Bitci Chain altyapısıyla geliştirilen Bitcicoin ile BitciDapps (akıllı sözleşme), NFT (benzersiz token hizmeti), BitciLoyalty (sadakat programı) ve BitciSupply (tedarik zinciri) birçok farklı alanda işlem yapabilirsiniz. Sizler için Bitcicoin nedir ve nasıl alınır sorularına cevap verdik.

Bitcicoin nedir?

Bitci Teknoloji tarafından geliştirilen Bitcicoin’i Bitci Fan Token ve Bitci Tokenizer gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Eskişehirspor, Karşıyaka, Real Betis ve TBF gibi Taraftar Token’ların altyapısını oluşturan Bitcicoin ile BitciPay üzerinden ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

BitciPay sisteminin ödeme enstrümanı olan Bitcioin ile oluşturacağınız Fan Token sayesinde taraftarlar ile daha fazla etkileşimde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda Fan Token sahiplerine özel etkinlik oluşturabilirsiniz. Ayrıca markanız için oluşturacağınız Bitci Tokenizer sayesinde firmanıza özel kampanyalar yürütebilirsiniz. Ek olarak Bitcicoin ve BitciPay altyapısını kullanarak markanızın müşteri portföyünü genişletebilirsiniz.

Bitci Chain ile BitciDapps (akıllı sözleşme), NFT (benzersiz token hizmeti), BitciLoyalty (sadakat programı) ve BitciSupply (tedarik zinciri) gibi alanlarda blok zincir altyapısını kullanabilirsiniz. Kullanacağınız alanlarda Bitcicoin ile ödeme alabilirsiniz. Ayrıca BitciPay sisteminde yer alan anlık kur dönüşümü sayesinde ödemenizi istediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

Bitcicoin nasıl alınır?

Bitci.com.tr borsası üzerinden Bitcicoin satın alabilirsiniz. Ayrıca Bitci Teknoloji Android ve iOS uygulamaları üzerinden de Bitcicoin alım/satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bitci.com.tr borsasına giriş yaparak üye olun. Üyelik işlemlerini bitirdikten sonra kimliğinizi doğrulayarak satın alım için giriş yapın. Sol üst kısımda bulunan; Borsa menüsündeki Kolay Al Sat, Standart, Gelişmiş veya Geniş Ekran sekmelerinden birine tıklayarak Bitcicoin alım/satım sayfasına girin. Daha sonra belirlediğiniz miktarı gerekli alanlara yazarak satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.