Bitci, Uluslararası Evsiz Hayvanlar Günü’nde hayvan dostlarını unutmadı

Bitci, Uluslararası Evsiz Hayvanlar Günü’nde hayvan dostlarını unutmadı

Bitci.com
Bitci.com
630 kez okundu

Kripto para borsası Bitci, gönüllülük projeleriyle toplumsal konularda yaptığı desteklerine devam ediyor. Borsa, Uluslararası Evsiz Hayvanlar Günü kapsamında Fatih Yedikule Barınağı’nı ziyaret etti. Bitci ekibinin katıldığı ziyarette bir yandan hayvanlarla vakit geçirilirken diğer yandan da mama dağıtımı yapıldı.

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Bitci, sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor. Bu kapsamda son olarak, borsanın gönüllü çalışanları Fatih Yedikule Barınağı’nı ziyaret etti. Bitci ekibi, toplamda 8 bin metrekarelik bir alanda 3 bine aşkın köpeğe ev sahipliği yapan barınakta bir süre boyunca vakit geçirirken, barınak yetkililerinden de bilgi aldı.

Uluslararası Evsiz Hayvanlar Günü kapsamında gerçekleştirilen barınak ziyaretinde Bitci, hayvan dostları için mama bağışında da bulundu. Etkinlik boyunca barınaktaki hayvanlarla vakit geçiren Bitci ekibi de benzeri çalışmaların gönüllü olarak daha sık yapılması ve sektörde de bu konuda farkındalık yaratılmasının önemini vurguladı.

Sokak hayvanlarına olan desteğini yürüttüğü farklı çalışmalarla sürdüren Bitci, geçtiğimiz dönemde PTSHP/TRY işlem çiftlerinde komisyon oranlarını yükseltmişti. Borsa bu adımla alınan komisyonların, standart borsa komisyonu ve vergiler hariç kalan kısmını evsiz hayvanlarının korunması ve iyileştirilmesi amacıyla çeşitli sosyal sorumluluk projelerine bağışlayacağını açıklamıştı.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.