Bitci Borsa, ikinci meme coin projesi Baby AlienB Token’ı listeliyor

Bitci Borsa, ikinci meme coin projesi Baby AlienB Token’ı listeliyor

Bitci.com
Bitci.com
78 kez okundu

Bitci Borsa, farklı ilgi alanlarına hitap edecek ürünlerle ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Bitci Borsa, Türkiye’nin ilk meme coin’i AlienB Token’ın başarısının ardından şimdi de Baby AlienB Token’ı listeliyor. Topluluk merkezli bir yaklaşıma dayanacak olan token, kripto ekosisteminde topluluğun talepleri doğrultusunda yönetilecek.

Mizah ve eğlence odaklı dijital varlıklar olarak ortaya çıkan meme coin’ler; ünlü bir kişi, internet fenomeni ya da topluluk etrafında oluşturulan token’lar olarak öne çıkıyor. meme coin projeleri geliştiren Bitci Borsa, Türkiye’nin ilk meme coin’i AlienB Token’dan sonra Baby AlienB Token’ı listeliyor. Kullanıcılar tarafından yoğun ilgi gören AlienB Token, arz fiyatının tam 16 kat üstüne çıkarak değer kazanmaya devam ediyor.

Varoluş fikri topluluk merkezli bir yaklaşıma dayanan dijital varlık Baby AlienB Token, topluluktan gelen güçle büyümeyi amaçlıyor. Bu token’ın, özel bir çekirdek ekip tarafından değil, kripto ekosisteminde topluluğun talepleri, yönetimi ve kararları doğrultusunda hareket etmesi planlanıyor.

Listeleme tarihi 27 Kasım 15:00 olarak belirlenen Baby AlienB Token, kilitli ve kilitsiz olmak üzere iki ayrı şekilde arz edildi. Token’ın kilitli arzı 23 Kasım, kilitsiz arzı ise 24 Kasım saat 15’te yapıldı. Baby AlienB Token’ın kilitli satış arz fiyatı 0,00010 TRY olarak belirlenirken, kilitsiz satış arz fiyatı 0,00012 TRY oldu. Toplamda 20 milyar üretilen Baby AlienB Token’ın kilitli satış sürecinde kilidin yalnızca yüzde 25’i açılırken, kilitsiz satış sürecinde ise yüzde 100’ü açıldı.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.