Bitci Borsa, 2023 planlarıyla ekosisteme yenilikler sunmaya hazır!

Bitci Borsa, 2023 planlarıyla ekosisteme yenilikler sunmaya hazır!

Bitci.com
Bitci.com
457 kez okundu

Yerli kripto para borsası Bitci, 2023 yol haritası doğrultusunda yeni adımlar atmaya devam ediyor. İlk periyotta Fan Token paritesini kaldıran, BitciEDU eğitim programını başlatan ve kurumsal iş birliklerini duyuran borsa, ekosistemde yaptığı hamlelerle dikkat çekiyor. Bitci’nin önümüzdeki dönem planlamalarında; yeni listemeler, büyüme kampanyaları ve topluluk oluşumuna ilişkin çalışmalar yer alıyor.

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Bitci, yeni yapılanma süreciyle birlikte ciddi bir ivme yakaladı. Geçtiğimiz dönemde gerçekleştirilen Bitci Summit etkinliğinde 2023’e ilişkin plan ve stratejilerini kamuoyuyla paylaşan borsa, yılın ilk periyodunda kripto ekosisteminde attığı adımlarla öne çıkıyor. Bu kapsamda gerçekleştirilen hamlelerin yanı sıra önümüzdeki dönemde alınacak aksiyonlarına ilişkin çalışmalar da devam ediyor.

2023’e ilişkin planlamalarını borsa geliştirmeleri, büyüme kampanyaları ve topluluk oluşumu başlıkları üzerine konumlandıran Bitci Borsa’nın, 2023 planları üç periyoda ayrıldı. İlk periyot içerisinde birçok yeni adım atan borsanın, önümüzdeki periyotta yapacağı hamlelere ilişkin çalışmaları devam ediyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.