Binance Coin (BNB)

Binance Coin (BNB)

Bitci.com
Bitci.com
2889 kez okundu

Binance Coin

Binance Coin (BNB) dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance‘nin ürettiği kripto para birimidir. Binance Coin’in kısaltması BNB olarak belirtilmiştir. Binance Coin’in en büyük avantajı, Binance borsasında yaptığınız işlemler için sizden yüzde 50 daha az komisyon almasıdır.

Binance, kullanıcılarına işlem ücretlerinde ilk yıl yüzde 50, ikinci yıl yüzde 25, üçüncü yıl yüzde 12,5 4 dördüncü yıl ise yüzde 6,75 indirim oranı sağlıyor. Kurum böylece kullanıcılarını BNB kullanmaları için teşvik ediyor.

Binance borsası son zamanlarda hızlı bir yükseliş gösterirken, bu yükseliş Binance Con’in de fiyatını giderek artırdı ve daha çok yatırımcının dikkatini çekmeyi başardı.

Binance Coin, toplam 200 milyon adet olarak üretildi ve bunun 100 milyon adedi ICO dönenimde satıldı.

Binance Coin (BNB) Nasıl Alınır

Binance Coin’i yalnızca kripto para borsası Binance‘i kullanarak satın alabilirsiniz.

Binance Coin Ne Kadar

Binance Coin, 2019 yılında yaklaşık olarak yüzde 350 civarı artış gösterirken; 36 dolar seviyesine ulaşarak tarihi rekorunu kırdı. BNB bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda (27.07.2019) 27 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Binance Coin Fiyat

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance‘nin kendi kripto para birimi olan Binance Coin, 2019 yılında rekor üzerine rekor kırarken; bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda (27.07.2019) 27 dolar seviyesinde işlem görüyor.

1 Binance Coin Kaç TL

BNB 2019 yılında rekor üzerine rekor kırarak yatırımcısının yüzünü güldürürken, tarihi rekor seviyesini 36 doların üzerine taşıdı. Bu yazıyı hazırladığımız zamanda ise 1 Binance Coin Kaç TL olarak bakıldığında 157 TL değerinde olduğu görülüyor.

Binance Coin Kaç Dolar

Dünyanın en büyük sanal para birimi borsalarından biri olan Binance‘nin kendi sanal para birimi olan Binance Coin, 2019 yılı içerisinde yüzde 350 oranında değer kazanırken yatırımcısını zengin etti dememiz yanlış olmaz. Binance Coin kaç dolar olarak baktığımızda ise, bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda (27.07.2019) 27 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Binance Coin Satın Al

Binance Coin’i yalnızca kripto para borsası Binance‘i kullanarak satın alabilirsiniz.

Binance Coin Borsası

Kripto para birimlerinde yaşanan sert değer yükselişleri sonrasında sanal para borsalarının da sayısı oldukça artmıştır. Sanal para birimine yatırım yapmak isteyen yatırımcılar sanal para borsaları üzerinden alım ve satım işlemi yapabiliyorlar.

Binance Coin Grafik

Binance Coin’e yatırım yapmak isteyen kişiler, yatırım yapmadan önce sanal para biriminin geçmiş grafiklerini incelemeleri yatırım kararı almalarına fayda sağlayacaktır. Yatırımcılar ve yatırımcı adayları bu grafikleri inceleyerek Binance Coin’in geçmiş zamanda yaşanan fiyat dalgalanmaları hakkında fikir sahibi olabilirler.

Binance Coin Türkiye

Binance Coin, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de birçok yatırımcının dikkatini çekti ve yatırımcı sayısını her geçen zamanda artırmayı sürdürüyor.

Binance Coin Analiz

Yatırımcılar için analizlerin ne kadar değerli olduğunu düşünürsek, aynı değer kripto para dünyası yatırımcıları içinde geçerli. Binance Coin’e yatırım yapmayı düşünenler de analizleri takip ederek ve tanınınmış piyasa analistlerinin değerlendirmelerini inceleyerek yatırım kararlarına yön verebilirler.

Binance Coin Forum

Diğer kripto para birimlerinde olduğu gibi, Binance Coin’de özellikle sert fiyat yükselişlerinden sonra forum sitelerinde daha çok konuşulmaya başlamıştır. Bu forum sitelerinde yatırımcılar yatırımlarını diğer kripto para yatırımcıları ile fikir alışverişinde bulunarak tartışır.

Binance Coin Haber

Binance Coin, kripto para dünyasına ilişkin haberlerin etkisiyle de fiyat dalgalanmaları yaşamaktadır. Yatırımcılar ve yatırımcı adayları dijital para dünyasına ait gelişmeleri ve haberleri takip ederek yatırım kararı alabilirler.

Binance Coin Nereden Alınır

Binance Coin’i yalnızca kripto para borsası Binance‘i kullanarak satın alabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.