Bholdus (BHO) Nedir?

Bholdus (BHO) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
1057 kez okundu

Bholdus, kendi deyimiyle “benzersiz işlem hacmi ve güvenliğiyle” DeFi uygulamalarına ve NFT’lere adanmış bir blok zinciridir. Bitci.com olarak bu makalede Bholdus nedir sorusuna yanıt vereceğiz.

Bholdus (BHO) Nedir?

Substrat tabanlı çok zincirli bir platformdur. NFT pazar yerleri ve DeFi protokolleri için bir barınma ortamıdır. Kripto para birimlerinin toplu olarak benimsenmesini teşvik eder. Hem kripto hem de geleneksel finansın karşılaştığı sorunları çözerek gerçek dünya varlıkları ve kripto alanı arasında köprü olma hedefine sahiptir. Bholdus’un kripto para birimi BHO’dur. BHO tokeni, Binance Smart Chain üzerine inşa edilen bir BEP-20 tokenidir.

Bholdus’un CEO’su ve aynı zamanda kurucularından biri olan Nhat Phan’dır. Diğer kurucu aktif olarak CTO’luk görevini üstlenen Duong Le’dir. Platform halihazırda SFA, Cancham Vietnam, PancakeSwap, TechQuartier, MATA ve Certik’le partnerlik ilişkisi içerisindedir.

Bholdus Blok Zincir Ağı Nedir?

Bholdus Blok Zincir Ağı; Binance Smart Chain, Ethereum ve Polkadot gibi bir çapraz zincir olarak tanımlanmaktadır.

Ağ, teminatlar ve kredi notlandırması için gerçek dünyadaki varlıkları temsil amacıyla NFT’leri kullanmaktadır. Kullanıcılar, akıllı sözleşmelerle yönetilen birçok teminat aracılığıyla zincir üzerinden borç alabilmektedir.

Katılımcılar, işlem ücretlerini ödemek, doğrulayıcı olarak stake yapmak ve Bholdus zinçir için yönetişiminin bir parçası olmak Bholdus tokenini kullanmaktadır. Ek olarak Bholdus (BHO) yerel stabil koini, düşük işlem ücreti ve hızlı ödeme imkanı sağlayacaktır.

Bholdus’un Amacı ve Avantajları Nedir?

Bholdus, Güneydoğu Asya KOBİ’lerini kripto para yatırımcılarından gelen finansman fırsatlarıyla birleştirmeyi ve gerçek dünya varlıklarıyla finansman ihtiyaçları arasındaki boşluğu DeFi alanıyla kapatmayı hedeflemektedir. KOBİ borçluları için Bholdus, gerçek dünyadaki denetlenmiş varlıkları temsil eden bir kripto ve NFT tarafından teminat altına alınan çeşitli krediler sağlamaktadır. Ayrıca platform, istikrarlı bir gelir için borç verme de dahil olmak üzere varlıkları stake etme veya güvenli faiz kazanma olanağı da tanımaktadır.

Substrate framework’ü kullanan Bholdus, diğer blok zincirlerin yavaş işlem sürelerine yanıt olarak parachain ve işlemin verimliliği aracılığıyla kendini ölçeklenebilirliği artırmaya adamıştır. Ayrıca birlikte çalışabilirlik tasarımı ve zincirler arasındaki uyumluluk, farklı blok zincirlerinin bilgi paylaşımına izin vermektedir.

Bholdus’un (BHO) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko’da yer alan verilere göre maksimum ve toplam arzı 10,000,000,000 BHO’dur. Ancak dolaşımdaki arz miktarı tam olarak bilinmemektedir.

BHO tokeni şu anda 0,00184998$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Ekim 2021’de 0,086538$’a kadar yükselmiş ve zirve fiyatına ulaşmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.