Basic Attention Token

Basic Attention Token

Bitci.com
Bitci.com
2190 kez okundu

Basic Attention TokenEthereum platformunda verilen bir kripto para belirteci olup, sembolü BAT olarak tanımlanmıştır.

BAT, sanal para dünyasında olan oldukça ilginç bir projedir. BAT projesi, dijital reklamcılığı tamamen dönüştürmek için tasarlanmıştır.

BAT, projesinin başındaki isim JavaScript’in yaratıcısı Brendan Eich’dir. Eich, bunlarınn yanında Mozilla ve Firefox’un da kurucularındandır. Propel Venture Partners, . Founders Fund, Foundation Capital, Pantera Capital, DCG, Danhua Capital ve Huiyin Blockchain Venture gibi birçok şirket BAT projesini fonluyor.

Basic Attention Token Madenciliği

Kripto para madenciliği birçok kişi tarafından hiç ara verilmeden sürdürülen bir işlemdir. Tabii bu madencilik işlemlerini yapabilmek için özel bilgisayarlara ihtiyaç vardır. Dijital para üretimi yatırımcılar tarafından tek başlarına yapıldığı zaman kısa sürede zarar oluşmasına sebep olabilir. Ayrıca, madenciliği yapılacak olan sanal para birimlerinin satışa sunulacağı miktar, gelecek elektrik faturasının ve zamanın oranına bağlı olarak belirlenmelidir.

Basic Attention Token Fiyat ve Şuan Ne Kadar?

Ortaya çıktığı günden beri rekor üzerine rekor kıran BAT, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (05.08.2019) 0.23 dolar seviyesinde işlem görürken, dünkü fiyatına göre ise yüzde 1.20 oranında gerilemiş görünüyor. 

2019 yılında boğa piyasasına giren BAT, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (05.08.2019) 0.23 dolar seviyesinde bulunurken, dünkü fiyatına göre ise yüzde 1.20 oranında değer kaybetmiş görünüyor.

1 Basic Attention Token Kaç TL ve Kaç Dolar?

2019 yılının başında rekor tazeleyen Basic Attention Token’ın TL olarak değerine baktığımızda 1.31 TL seviyesinde hareket ediyor. 

1,28 milyar coin dolaşım arzına ve maksimum 1,5 milyar coin arzına sahip olan BAT, bu yazıyı hazırladığımız sıralarda (05.08.2019) 0.23 dolar seviyesinde hareket ederken, dünkü fiyatına göre ise yüzde 1.20 oranında gerilemiş görünüyor. BAT sahibi olmak artık çok kolay. 

Basic Attention Token Satın Al

Sanal para piyasasıyla ilgilenen kişilerin BAT veya diğer dijital para birimlerinden birini satın almak için kripto para borsa platformlarından alım ve satım işlemini yapabilir. 

Basic Attention Token Türkiye ve Borsası

Bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de kripto para birimleri kişilerin dikkatini çekmeyi başarmış ve çok sayıda yatırımcı ve yatırımcı adayı kripto para birimine yatırım yapmaya başlamıştır. 

Neredeyse tüm sanal paraların yaşanan eşine az rastlanır fiyat dalgalanmalarından sonra, kripto para birimlerine olan dikkatin artmasıyla beraber sanal para borsa platformlarının da sayıları çoğalmıştır. BAT satın almak isteyen kişiler bu sanal para borsa platformlarını kullanarak işlem yapabilir.  

Basic Attention Token Grafik ve Analiz

Basic Attention Token’a yatırım yapmayı planlayan kişiler, yatırım yapmadan önce BAT  grafiklerini incelemeleri doğru zamanda doğru yatırım hamlesini yapmak konusunda yardımcı olacaktır. Yatırımcılar, grafik üzerinden ilgili kripto paranın geçmiş verilerini ve dip, zirve noktalarını inceledikçe daha doğru bir şekilde yatırım kararı verebilirler.

BAT için yapılan analizler, yatırımcılar ve yatırımcı adayları için oldukça önemli olurken; Basic Attention Token’le ilgili yapılmış analizleri yakinen takip etmeleri ve yatırım kararı almalarında yol gösterici olacaktır.

Basic Attention Token Nasıl Üretilir?

Sanal para madenciliği çok sayıda kişi tarafından hiç ara verilmeden sürdürülen bir üretim şeklidir. Elbette bu madencilik işlevini yapabilmek için özel bilgisayarlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Basic Attention Token Forum ve Haber

Kripto para birimlerini üzerine açılan forum siteleri kişilerin fikir alışverişi yapmalarına uygunluk sağlarken; kripto para birimi Basic Attention Token’e yatırım yapmak isteyen kişiler forum sitelerindeki fikir alış verişinden faydalanarak yatırım kararı alabilir.

Haber akışları ve piyasalarda yaşanan gelişmeler sanal paralar üzerinde de etkili olurken; Basic Attention Token’a yatırım yapmak isteyen yatırımcıların BAT haberlerini sık sık takip etmeleri yön belirleyici olacaktır.

Basic Attention Token Nasıl ve Nereden Alınır?

Basic Attention Token kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

Kripto para borsalarında BAT, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.