BarnBridge (BOND) Nedir?

BarnBridge (BOND) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
1430 kez okundu

BarnBridge, tokenleştirilen ilk risk protokolüdür. Prokolün kripto para birimi BOND’dur. BOND tokeni Ethereum blok zincirinde çalışan bir ERC-20 standartlı bir tokendir. Bitci.com olarak bu makalede BOND nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Bununla birlikte protokol hakkında merak edilen diğer konulara da değineceğiz.

Protokol, piyasa dalgalanmaları için ilk çapraz platform türev protokolünü oluşturmayı planlamaktadır. Platform, daha verimli borç ve getiri bazlı türevler oluşturarak risk eğrisi yumuşatacaktır. Ek olarak hem DeFi hem TradFi yatırımcılarına katmanlı risk yönetimi sunmak hedeflenmektedir.

BarnBridge (BOND) Nedir?

BarnBridge risk yönetim prokotolü olarak adlandırılmaktadır. Eylül 2020’de piyasaya sürülmüştür. Volatiliteden çekinen yatırımcılar için ideal bir proje olarak görülmektedir.

Kullanıcısına güvenilir sabit gelir getirisi sunmaktadır. Bu sebeple kripto para endüstrisiyle ilgili çekinceleri olan yatırımcılar için güvenilir görünmektedir. Platformla kullanıcılar, risk profillere göre farklı yatırımlarda bulunabilmektedir.

  • Akıllı Getiri Tahvili: Borç bazlı türevler kullanılarak faiz oranı oynaklığı azaltılmaktadır.
  • Akıllı Alpha Bonds’ları: Dilimli oynaklık türevleri kullanılarak piyasa fiyatına maruz kalma riski azaltılmaktadır.

BOND Token Nedir?

BOND bir ERC-20 tokenidir. Sistemde pay sahibi olmak ve yönetişim modülü başladığında yönetişim tokeni olarak kullanılacaktır. Token sahiplerine platformdaki güncellemeleri oylama yetkisi verilecektir.

ERC-20 standardına uygun BOND tokeni, herhangi bir borsada takas edilebilmektedir. Ek olarak herhangi bir cüzdan saklanıp dünyadaki herkesin ona erişmesine izin vermektedir.

BarnBridge’in (BOND) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre BarnBridge (BOND) toplam arzı 10,000,000 BOND’dur. Dolaşımdaki arz miktarı 6,077,290 BOND’dur. Bununla birlikte BOND’un son 24 saatlik ticaret hacmi 9,042,004$’dır. Projenin piyasa değeri ise 62,601,211$’dır.

BarnBridge (BOND) şu anda 10,31$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Ekim 2020’de 185,69$a kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmayı başarmıştır.

BarnBridge ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için platformun resmi web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.