AstroElon (ELONONE) Nedir?

AstroElon (ELONONE) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
701 kez okundu

AstroElon (ELONONE), dolandırıcılığa karşı oluşturulmuş güvenli, otomatik ödüllü ve otomatik deflasyonist bir ERC-20 protokolüdür. Platform, dolandırıcılığa son vermek için oluşturulduğunu ifade etmektedir. Bitci.com olarak bu makalede AstroElon Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ayrıca AstroElon’un ürünlerine ve fiyatına değineceğiz.

AstroElon (ELONONE) Nedir?

ELONONE, işlemler neticesinde tüm sahiplerine %2 yansıma ödülü veren hiper deflasyonist bir tokendir. “Kara para aklama” karşıtı bir kripto para olarak da nitelendirilmektedir. AstroElon ağında çalışır ve ERC-20 standardına dayanmaktadır.

Toplam arzın %50’si yakılmış ve “kıtlık” yaratılmıştır. Platform, projenin temel değerlerini yansıtan adil, merkeziyetsiz ve gizli bir lansmanla ortaya çıkmıştır.

Proje, gerçek kullanıma sahiptir ve tamamen merkeziyetsizdir. Güvenli ve topluluğa ait bir kripto para birimi olarak adlandırılmaktadır. Tesla ile SpaceX’in CEO’su ve aynı zamanda kripto para yatırımcısı Elon Musk’tan ilham alınarak oluşturulmuştur.

AstroElon, kendi deyimiyle “muhteşem” topluluğu tarafından sahiplenilip yönetilmektedir. Platform gönüllüleri diğer adıyla “Cadets” sürekli olarak yeni fikirleri tartışmaktadır. Amaçları AstroElon’u kripto dünyasındaki en etkili topluluklardan birine dönüştürmektir.

AstroElon’un Ürünleri Nelerdir?

  • AstroZero: ELONONE topluluk ilkeleri üzerine kurulan ve mevcut NFT pazarı göz önünde bulundurularak oluşturulan bir NFT pazar yeridir.
  • RocketDash: Play to earn (Kazanmak için oyna) yaklaşıma sahip 3D NFT roket yarışı oyunudur.

ELONONE Tokeni Nedir?

AstroElon’un kripto para birimi ELONONE’dır. ELONONE, işlem sırasında bakiyelerle orantılı olarak sahibine anında ve otomatik olarak dağıtılan %2’lik bir yansıma ücretine sahiptir. Bu otomatik staking olarak da adlandırılabilen bir süreçtir. Yani kullanıcılar, ELONONE’u sadece cüzdanlarında tutarak bakiyelerini büyütme şansına sahiptir. ELONONE tokeni, platformun ürünleri Astro Zero ve RocketDash’te kullanılmaktadır.

AstroElon’un (ELONONE) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre AstroElon’un (ELONONE) maksimum ve toplam arzı 1,000,000,000,000,000 ELONONE’dur. Ancak dolaşımdaki arz miktarı tam olarak bilinmemektedir. Bununla birlikte projenin son 24 saatlik ticaret hacmi ise 136,498$’dır.

ELONONE şu anda kripto para borsalarında 0,000000025866$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Haziran 2021’de 0,000000109427$ seviyesine kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.