Apollo Currency (APL) Nedir?

Apollo Currency (APL) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
1331 kez okundu

Apollo Currency, NXT platformunda inşa edilmiş yeni bir kripto para birimidir. Mevcut en gelişmiş, zengin özelliklere sahip olmak için görevlendirilmiştir. Ana hedefi, kullanıcılara tam bir gizlilik güvencesi ile alıp satabilecekleri, hepsi bir ara para birimini sağlamaktır.

Platform şu anda Netcoins, Aircoins, Bitfi, Vimana, ADF Group ve Sovereign Union’la işbirliği içerisindedir.

Apollo Currency (APL) Nedir?

Apollo Currency, kullanıcılara görünmeden satın alma, satma, gönderme ve alma özelliği sunan ilk kripto para birimi olacak. Bu gizlilik özel bir işlem seçeneği, IP maskeleme ve engellenemez düğümlerle gerçekleştirilmektedir. Bu özelliklerin kripto para birimlerini yeni zirvelere taşıması planlanmaktadır. Ek olarak, potansiyel hükümet düzenlemelerinin de ortadan kaldırılmasına fayda sağlayacağı düşünülmektedir.

Apollo Currency, sürdürülebilir bir blok zinciri ve aynı zamanda dünyanın en hızlı kripto para birimi olma hedefiyle oluşturulmuştur. Apollo Fintech’in vizyonu, her ana özelliği tek bir sürdürülebilir platform sunmaktır.

APL Koin Nedir?

Platformun kripto para birimi APL’dir. APL, şu anda iki saniyeden bir saniyeye kadar işlemlerde mevcut en hızlı kripto para birimidir.

Apollo Curreny, kullanım ölçeğine göre üç kategoriye ayrılmaktadır:

  • Hükümet ürünleri (Apollo Ulusal Para Birimi Platformu ve Hizmetleri)
  • Ticari çözümler
  • Tüketici çözümleri

Apollo’nun özü Ulusal Biri Platformu’dur. Bu platform, bir ulusun her vatandaşına tüm büyük devlet hizmetlerine tek bir yerden erişme yeteneği vermektedir. Bu platforma hemen hemen her elektronik cihazdan erişebilmektedir. Bun hizmetin devlet gelirlerini artırması, vergi kaçakçılığını azaltması ve kimlik hırsızlıklarına son vermesi beklenmektedir.

Bu her şey dahil sistemin en güçlü unsuru, hükümetin sadece ana sistemlerini tek bir yerden kontrol etmekle kalmamasıdır. Ek olarak hükümet bu sistemle her vatandaşının eylemini tek bir yerden takip edebilmektedir.

Apollo Currency’nin Arzı ve Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre toplam arzı 21,165,096,531 APL’dir. Dolaşımdaki arzı ise 14,685,096,531 APL’dir. Projenin mevcut fiyatı 0,00182742$’dır. Ancak Nisan 2021’de 0,00973484$’a ulaşmış ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır. Projenin piyasa değeri 26,844,496$’dır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.