Amarna Game Token’ı AMAR, Bitci’de arz ediliyor!

Amarna Game Token’ı AMAR, Bitci’de arz ediliyor!

Bitci.com
Bitci.com
623 kez okundu

Bitci Borsa, AMAR ile kullanıcılarına yeni yatırım seçenekleri sunmaya devam ediyor. Amarna Token, kazanmak için oyna modeline dayalı geliştirilen Amarna Game’de kullanılan blokzincir tabanlı bir dijital varlık olarak öne çıkıyor.

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsası Bitci, kullanıcıları için sunduğu yatırım seçeneklerini yenilikçi projeleriyle genişletmeye devam ediyor. $AMAR ile blockchain tabanlı oyun dünyasında önemli bir adım atan borsa, oyun dünyasıyla blockchain teknolojisini birleştiriyor. Bitci, bu projeyle Amarna Game oyuncularına yeni bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Amarna evreninde önemli bir role sahip olan Amarna Token, blokzincir tabanlı dijital bir varlık olarak öne çıkıyor. Token, Firavunların Nil Nehri kıyısında kurduğu antik Amarna yerleşiminden esinlenerek oluşturulan ve kazanmak için oyna modeli için kullanılıyor. Oyuncular ayrıca PvP ve PvE savaşlarına katılarak $AMAR kazanabiliyor.

Ön satışı herkese açık olarak 2 adıma gerçekleştirilecek Amarna Token, toplamda 5 milyar adet üretilecek. Faz 1 aşamasında $AMAR Token’ın ön satış miktarı 100 milyon olarak belirlenirken, ön satış fiyatı 0,0015 USDT oldu. Listeleme tarihi yakın zamanda duyurulacak olan $AMAR’ın ilk arzı 05.01.2024 saat 15:00’ten 15.01.2024 tarihine kadar devam edecek. Faz 2 ön satışı ise 02.02.2024 15:00’ten, 16.02.2024’e kadar sürecek. İkinci fazda ön satış fiyatı 0,002 USDT olan $AMAR Token’ın ön satış miktarı 75 milyon olarak belirlendi. İki aşamada da kişi başı en az katılım 50 USDT olarak belirlenirken; faz 1 aşamasında en fazla katılım 3 bin USDT, faz 2 aşamasında ise 1.500 USDT olarak kararlaştırıldı.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.