Alien Worlds (TLM) Nedir?

Alien Worlds (TLM) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
1385 kez okundu

Alien Worlds Ethereum, WAX ve Binance Smart Chain blok zincirlerinde çalışan merkeziyetsiz bir metaverse deposudur. Ayrıca benzersiz dijital öğelerle (NFT) oyun oynayabileceğiniz bir NFT Metaverse’dir.

Platform halihazırda CoinMarketCap, LD Capital, PlayToEarn, CryptoLocally, Momentum6 ve Animoca Brands gibi markalarla işbirliği içerisindedir. 

Aliens World Tokeni (TLM) Nedir?

Platformun kripto para birimi TLM’dir. Metaverse’i birbirine bağlayan ve DAO gezegenlerinde değer aktarımına izin veren ERC20 / BEP20 / WAX değiştirilebilir tokenidir. Token kullanıcıları oyun oynamaya teşvik etmektedir. Trillium (TLM), Alien Words’te oyuncuların rekabete girişmesi, hedeflerine ulaşması ve yönetim faaliyetlerine katılmasında etkilidir. Ancak yönetişime katılım sağlamak için kullanıcıların TLM stake etmeleri gerekmektedir.

Kullanıcılar oyunun yerel simgesi Trilium’dan daha fazlası kazanmak için NFT’leri biriktirip kullanmaktadır. Mevcut gezegenlere zarar gelmeyecek şekilde daha fazla gezegen oluşturulabilmektedir. Gezegenler, blok zinciri topluluklarının Alien Worlds’e katılabilmeleri, kendi tokenleri ve DAO’larını alabilmeleri için kullanılan araçlardır. Ek olarak ekosisteme oyun ve hizmetlerin sunulması için de kullanılmaktadır.

Metaverse içindeki gezegenler, merkezi metaverse akıllı sözleşmelerinden günlük Trillium alan merkeziyetsiz özer kuruluşlardır. Bununla birlikte kullanıcılar madencilik, arazi satın alıp kiralama, Trilium ve NFT ödemeleri yapabilmektedirler.

Tirilium’un (TLM) Özellikleri Nelerdir?

  • Staking: Oyuncular, yaklaşan gezegen seçimlerin oy kullanmak ve gezegenin ödül havuzunu artırmak için Trillim’u gezegenlere yatırmaktadır.
  • Madencilik: Oyuncular, NFT’leri kullanarak farklı gezegenlerde TLM madenciliği yapabilmektedir.
  • Gezegen DAO’ları: Konsey adaları için haftalık seçimlere katılın. Gezegen hazinesinin nasıl dağıtılacağına dair önerilerde bulunun. Üstelik gezegen konseyi için kendiniz de aday olabilirsiniz.
  • Oyun Kartlarının Takası: Oyuncular, madencilik ve dövüş görevleri için kullanılması planlanan BSC ve WAZ üzerindeki stratejiler için NFT oyun kartlarını seçebilmektedir.
  • Zincirler Arası Köprü: TLM’yi BSC, WAX ve Ethereum arasında gönderebilirsiniz.

Alien Worlds’ün (TLM) Arzı ve Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre Alien Worlds, 10,000,000,000 TLM’lik maksimum arza sahiptir. Dolaşımdaki arz ise 1,240,473,079 TLM’dir. Platformun mevcut değeri 0,103276$’dır. Ancak Nisan 2021’de 7,16$’a kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır. Platformun piyasa değeri 128,269,452$’dır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.