aelf (AELF) Nedir?

aelf (AELF) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
871 kez okundu

aelf (ELF) merkezi olmayan geleceğe öncülük eden, sınırsız ölçeklenebilir bulut bilgi işlem ağlarına sahip en gelişmiş ve güvenli blok zinciri bulut altyapısıdır. Bitci.com olarak bu makalede AELF nedir sorusuna yanıt vereceğiz.

aelf (ELF) Nedir?

aelf, eksiksiz bir iş çözümü olarak tasarlanmıştır. Açık kaynaklı bir blok zincir ağıdır. aelf teknolojisi, Paralel İşleme ve AEDPoS Konsensüs Mekanizmasını benimsemektedir. Ana zincir indeksinin capraz zincir teknolojisine ve doğrulama mekanizmalarına dayanmaktadır. Ana zincir ile tüm yan zincirler arasında güvenli iletişim sağlamaktadır. Sonuç olarak yan zincirler arasında doğrudan çalışabilirliğe izin vermektedir.

aelf, Parlamento Yönetişim, Dernek Yönetişim ve Referandum Yönetişim modellerini sağlayarak farklı uygulamaların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Teşvik tipi aracılığıyla ağ kendi kendine sürdürülebilir bir sistemle donatılmıştır ve kendi kendi geliştirmeyi pratikte gerçekleştirebilmektedir.

Ana ağdaki her düğüm, yüksek performans ve sınırsız ölçeklenebilirlik ile bağımsızdır. aelf platformun kripto para birimi ELF’tir.

aelf Enterprise Nedir?

aelf Enterprise, platformun kurumsal düzeyde bir entregre blok zincir çözümüdür. Farklı iş senaryolarına dayanmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi ve kullanıcı teşvikleri gibi çeşitli endüstrilerin gereksinimleri için kullanıcılara blok zincir çözümü sunmaktadır.

ELF’in Kurucusu Kimdir?

Platformun kurucusu halihazırda CEO’luk görevi de üstlenen blok zincir alanında tecrübeli bir isim olan Haobo Ma’dır. Kripto para, yatırım ve teknoloji dünyasında çalışan Liam Robertson, Shuoji Zhou, J. Michael Arrington ve Kenneth Oh platformun danışmanları arasındadır.

aelf (ELF) Ana Ağı’nın Avantajları Nelerdir?

  • Sınırsız ölçeklenebilirlik: Artan işlem hacmine paralel olarak yürütme için gerektiği kadar sunucu eklenebilmektedir. Yan zincirler, farklı sunucularda da bağımsız olarak çalışabilmektedir. Böylece bilgi işlem kapasitesi garanti edilebilmektedir.
  • Verimli çapraz zincir: Bilgi işlem merkezine ulaştıktan sonra, veriler veya dijital varlıklar dahili yol aracılığıyla başka bir yan zincire geçebilmektedir.

aelf (ELF) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko’da yer alan bilgilere göre aelf (ELF) toplam arzı 879,999,999 ELF’tir. Dolaşımdaki arz miktarı ise 461,329,999 ELF’tir. Bununla birlikte son 24 saatlik ticaret hacmi 29,849,941$ olan projenin piyasa değeri 149,196,434$’dır.

aelf (ELF) şu anda piyasalarda 0,326406$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Ocak 2018’de 2,60$’a kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmayı başarmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.