12Ships (TSHP) Nedir?

12Ships (TSHP) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
703 kez okundu

12Ships (TSHP), Fourth Industrial Revolution (Dördüncü Sanayi Devrimi) amaçlarını blok zincir teknolojisiyle gerçekleştirmek için 2019’da ortaya çıkmıştır. Bitci.com olarak bu makalede TSHP Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

12Ships (TSHP) Nedir?

Blok zincirde kayıtlı verileri tutmak için yüksek performanslı donanım geliştiren bir projedir. Şirket, 12Ships’in yüksek performanslı madencilik makinesiyle kullanarak avantajlar elde etmeyi amaçlamaktadır. Platforma göre bu makine; çevre dostu madencilik altyapısıyla oluşturulacak akıllı madencilik çözümleri gerçekleştirecektir. Ayrıca bu makine istikrarlı kar elde etmek ve blok zinciri alanında yenilik yapmak için kullanılacaktır.

12Ships (TSHP) platformun yerel kripto para birimi TSHP’tir. Şirketin amaçlarından biri de bu tokenlerin kullanımı genişletmektir. Tokenlerin oyunlar ve e-ticaret için güvenli, akıcı ve karlı bir hizmet geliştirmesinde kullanılması hedeflenmektedir. Ayrıca güvenilir bir blok zincir altyapısı üzerine kurulu küresel bir platform oluşturulması da bir hedef.

12Ships’in (TSHP) Kurucuları Kimdir?

Platform, Ahn Michael ve Min Young Hoon tarafından kurulmuştur. Twelveships Foundation Ltd. tarafından desteklenmektedir. Singapur’a kayıtlı şirketin merkezi Güney Kore’dedir.

Twelveships Foundation’un direktörü Qianjie Zhao’dur. 2019’dan beri FBG Group’danışman ve Vancrores’te CEO olarak görev yapmıştır. Zhao, 2020 yılında ise 12Ships’i satın almıştır. IC araştırma ve geliştirme (Ar-Ge) alanında 15 yıllık bir deneyime sahiptir. Diğer yandan şirketin bir diğer önemli ismi ise Chase Wang’tır. Wang, baş yazılım mimarıdır. Aynı zamanda blok zincir ve kripto para madenciliği konusunda uzmanlığa sahiptir.

12Ships’in (TSHP) Güçlü Yönleri Nelerdir?

Ekip; güvenilir veri depolamak için yüksek performanslı ekipmanlar tasarlamıştır. Ayrıca bu ekipmanların sorunsuz çalışması için yazılımlar geliştirmiştir. Bununla da yetinmeyen platform, kullanıcılarına şeffaf madencilik havuzları sunmaktadır.

Platform, tüm işlemlerin akıllı sözleşmelerle düzenlenip kontrollendiği Ethereum blok zincirine konuşlandırılmıştır. 2019 yılında da kaynak kodundaki olası sorunların tespiti için CertiK tarafından denetlenmiştir. Bu denetim başarıyla sonuçlanmıştır.

12Ships’in (TSHP) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre 12Ships’in (TSHP) toplam arz miktarı 5,000,000,000 TSHP’dir. Ancak dolaşımdaki arz miktarı tam olarak bilinmemektedir. Buna ek olarak TSHP’nin son 24 saatlik ticaret hacmi ise 9,717$ olarak kaydedilmiştir.

TSHP tokeni şu anda kripto para borsalarında 0,00005763$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Ağustos 2019’de 0,12$ seviyesine ulaşarak kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.