Ox

Ox

Bitci.com
Bitci.com
1866 kez okundu

OxEthereum blok zincirinde yerinden yönetim değişikliği için açık bir protokollü kripto para olup; sembolü ZRX olarak tanımlanmıştır. Ox’in amacı; dApps’i çalıştırmak için diğer protokollerle birleştirilebilecek temel bir yapı taşı olarak işlev görmektir.

Ox Madenciliği

Dijital para birimi madenciliği çok sayıda yatırımcı tarafından günün her saatinde hiç ara verilmeden devam eden bir işlemdir. Tabii bu madencilik işlemlerini yapabilmek için özel bilgisayarlara ihtiyaç vardır. Üretilecek olan sanal paraların satışa sunulacağı miktar, elektrik faturasının ve zamanın oranına bağlı olarak belirlenmelidir.

Ox Fiyatı ve Şuan Ne Kadar?

Sanal para birimi Ox, bu yazıyı hazırladığımız sıralarda (12.08.2019) 0.19 dolar seviyesinde işlem görürken; Ox’in düne göre değişim oranı ise yüzde 1.10 oranında düştü. 

Ethereum blok zincirinde yerinden yönetim değişikliği için açık bir protokollü olan Ox, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (12.08.2019) 0.19 dolar seviyesinde hareket ederken; Ox’in düne göre değişim oranı ise yüzde 1.10 oranında gerilemiş durumda.

1 0x Kaç TL ve Kaç Dolar?

Ox’in TL olarak değerine baktığımızda bu yazıyı hazırladığımız zamanda (12.08.2019) 1.07 TL seviyesinde hareket ediyor. Ox sahibi olmak artık çok kolay. 

Sanal para birimi Ox, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (12.08.2019) 0.19 dolar seviyesinde bulunurken; 0x’in düne göre değişim oranı ise ortalama yüzde 1.10 oranında değer kaybetti.

Ox, satın almak için sanal para birimi borsalarını kullanmanız gereklidir. Bu borsalar üzerinden hesap açarak istediğiniz kripto para birimi için alım ve satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Ox Türkiye ve Borsası

Dünya piyasalarda olduğu gibi ülkemizde de kişilerin sanal para birimi 0X’i ve diğer kripto para birimlerini alacağı borsalar faaliyet göstermektedir. 

Dijital para birimlerine olan ilgi arttıkça, sanal para borsalarının sayıları artmıştır. Ancak yatırım yapmayı planlayanlar, işlem yapacakları borsaları seçerken çok dikkatli davranmalıdır.

Ox Analiz ve Grafik

Ox, sahibi olmak için kişilerin, yatırım kararından önce dijital paralarla ilgili yayınlanan çok sayıdaki analizi incelemeleri; adı öne çıkmış analistlerin analizlerini takip etmeleri doğru yatırım kararı noktasında yardımcı olacaktır.

Kripto para birimi piyasalarına yatırım yapanlar, yatırım kararı almadan önce ilgili kripto para biriminin geçmiş datalarını gösteren grafikleri doğru yatırım kararı için fayda sağlayacaktır. Yatırımcı ya da yatırımcı adayı, fiyat hareketlerini dip, zirve noktalarıyla ilgili sonrasında yatırım kararı alması kolaylaşır.

Ox Nasıl Üretilir?

Sanal paralar madencilik üretimi çoğu yatırımcı tarafından günün her zamanında ara verilmeden sürdürülür. Bu işlemleri yapabilmek için tabii özel bilgisayarlar gerekiyor.

Ox Forum ve Haber

Dijital para birimlerinin konuşulduğu birçok forum sitesi varken, bu forum sitelerinde yatırımcılar bilgi alış verisinde bulunarak yatırımlarını nasıl yapacağına karar verebilir.

Haber akışları ve finansal piyasalarda yaşanan son gelişmeler kripto para birimi değerleri üzerinde etkili olduğunu düşünürsek; 0x’ya yatırım yapmak isteyen yatırımcıların 0x haberlerini sıklıkla takip etmeleri yararlarına olacaktır.

Ox Nasıl ve Nereden Alınır?

0x, kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

Kripto para borsalarında Ox, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.